App Store Google Play

Дніпропетровськ розвиватиметься вдвічі дорожче

01.07.2011 10:13

Усього 30 секунд знадобилося депутатам Дніпропетровської міської ради шостого скликання, аби майже вдвічі збільшити витрати на Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста. Сталося це на звично нетривалій 13 позачерговій сесії міської ради Дніпропетровська 30 липня.

Сміховинний, як на місто-мільйонник (хоча й колишній) бюджет Програми розвитку міста обсягом у 149 мільйонів гривень потовщав одразу на 107,1 млн. грн. до 256,7 млн. грн.

Сталося це, насамперед, за рахунок дотації з Державного бюджету на будівництво автомобільної дороги на ділянці від Кайдацького мосту до Київської траси. На це пан та Мінрегіонбуд не пошкодували 100 мільйонів. Цифра настільки кругла та захмарна, що мимо волі закрадаються певні сумніви у її економічній обґрунтованості, та все ж.

Інші ж статті витрат зросли незначно. Зокрема, двом школам (№21 та №108) додано відповідно 280,7 та 711,8 тисяч гривень на покриття кредиторської заборгованості за капітальний ремонт; 3,5 мільйони виділено на будівництво стадіону в Молодіжному парку на Заводській набережній, 250 тисяч - на розробку проекту реконструкції мереж електропостачання ДЮСШОР №1 та 263 - на перед проектні роботи з реконструкції водноспортивного комбінату у Мандриківській затоці.

Особливої ж уваги (як без цього) заслуговує витрата 4,2 мільйонів гривень на будівництво фонтану. Вочевидь, міський голова вирішив компенсувати втрату народного улюбленця на центральній площі й побудує собі нову цяцьку. Цього разу водно-технічних об'єкт збудують на спірній території біля спуску з Нового мосту за юридичною адресою вул. Маршала Малиновського, 2а.

Нагадаємо, що свого часу там був найбільший у місті дитячий майданчик, спиляний на металобрухт сумно відомим "директором міськради" п'ятого скликання Загідом Красновим. На місці парку й гойдалок ділок намагався збудувати торговельно-розважальний комплекс, але йому на заваді стала Партія регіонів на чолі з Іваном Куліченком, який увійшов до її лав напередодні місцевих виборів.

На тлі такого розвиваючого "подарунку місту" від міського голови тьмяне виключення з програми розвитку будівництва регіонального сміттєпереробного комплексу "Правобережний". Замість нього (10 млн. грн.) за 2 мільйони спроектують нове звалище, на 1 мільйон навстановлюють сміттєвих контейнерів вздовж Набережної Леніна та на 5 мільйонів проектуватимуть й виготовлятимуть "контейнерні майданчики" біля житлових будинків. таке от нескладне рішення, ще й два мільйони гривень чистої економії!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...