App Store Google Play

Депутати облради практикують “невидимість”?

01.07.2011 12:42

Цікаву новину за підсумками чергової сесії Дніпропетровської обласної ради зняли на минулому тижні колеги з NCTV. Вони зафіксували відсутність одразу великої кількості депутатів, картки яких, тим не менш, не тільки були зареєстровані у сесійній залі, а ще й активно голосували за всі рішення, внесені головуючим.

Насправді "мертві душі" у радах усіх рівнів - давно не новина. Чого вартий народний депутат Ринат Ахметов, який фізично побувавши у залі засідань Верховної Ради України, за власним зізнанням, лише двічі, встиг, за статистикою сервера ВР, проголосувати 2011 разів за певні законопроекти та поправки до них та 568 разів - проти. І це - не рахуючи варіантів "утримався" та "не голосував"!

Але найцікавіша деталь виявилася, коли журналісти спробували отримати коментар у когось з присутніх депутатів - як же так: колег немає, а картки голосують. Чи не єдиним доброзичливцем, який погодився прокоментувати таку ганебну ситуацію в Дніпропетровській обласній раді виявився... голова фракції "Сильна Україна" у Дніпропетровській міській раді Євгеній Жадан.

Дніпрограду так і не вдалося з'ясувати, чи журналісти не признали першого номера у списку партії Сергія Тігіпка до міськради на останніх виборах, чи сам депутат назвався обласним депутатом, але титри засвідчують - пан Жадан виявися не тим, хто мав би бути. У цьому можна легко пересвідчитися, порівнявши обличчя та написи на двох наступних світлинах.

Опитування свідків пролило світло на ситуацію. Виявляється, "сильний українець", який на камеру запевняє журналістів, що голосування в обласній раді без особистої присутності не тільки неприпустиме, а й неможливе - частий гість обласних сесій. І голосує він там не аби за кого, а за партійного лідера - Сергія Тігіпка. Останній настільки "заклопотаний" пенсійною реформою та урядовими справами у Києві, що далеко не завжди знаходить час для відвідин обласної ради Дніпропетровщини, до якої невідомо й навіщо обрався.

Тож, виявляється, брати приклад з Донеччини, як спрогнозували у завершенні свого репортажу наші колеги, не варто - у нас і свої "фантоми" не гірші.

Оригінальне відео

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...