App Store Google Play

Куліченко вимагає вибачитись за трамваї

23.06.2011 12:22
Слідчий Кіровського району не знайшов криміналу у придбанні 48 б/в трамвайних вагонів МКП "Дніпропетровський електротранспорт". Відтак, було прийняте рішення про відмову в порушенні кримінальної справи відносно службових осіб комунального підприємства.

З такими висновками згодні і в "Україні майбутнього", чия фракція в міській раді  активно заявляла про порушення під час проведення тендеру та укладання угоди купівлі-продажу.

"Якщо десь і були порушення, то ці факти закопані настільки глибоко, що дізнатись нічого не вдасться", - говорять в УМі.

Водночас, міський голова Іван Куліченко наполягає на тому, щоб ті, хто звинувачував міську владу у корупційних оборудках з трамваями, офіційно вибачились перед ним та перед "Дніпропетровським електротранспортом". Про це він недвозначно заявив на останній сесії міської ради.

Нагадаємо, що в жовтні минулого року міською радою було ухвалене рішення про залучення кредиту КБ "Приватбанк" у розмірі 17 млн грн на придбання МКП "Дніпропетровський електротранспорт" трамвайних вагонів у німецької фірми "Wilhelm Schok Ost-West e", що зареєстрована в місті Кіссинг, земля Баварія. Оскільки на ринку продажу трамвайних вагонів у Німеччині ця фірма не є широко відомою, а жодних тендерів при цьому не проводилось, виникли підозри у прозорості та чесності цієї покупки. Як вдалося з'ясувати, відповідно до даного органів статистики Федеративної Республіки Німеччини, компанія «Wilhelm Schok Ost-West e» складається з однієї людини і розташована за домашньою адресою пана Шоку, емігранта з колишнього Радянського Союзу.  Компанія не має ані окремого офісу, ані найманих робітників, а її оборот за 2009 рік склав усього 505 тисяч євро.

Згодом з'ясувалося, що відношення до даної компанії може мати голова комісії Дніпропетровської міської ради з питань транспорту, дорожнього господарства та зв'язку,  депутат міськради від Партії регіонів Олександр Бєляєв. Сам чиновник спростував цю інформацію і наполягає на тому, що місто лише виграло від придбання 30-річних німецьких вагонів.

Усі ці факти для слідчих Кіровського райвідділу виявилсия незначними, відтак на них вирішили не зважати і справу не порушувати.  Наразі перевіркою законності відмови у порушенні кримінальної справи займеться прокуратура Кіровського району.

Між тим, "нові-старі" трамваї працюють на маршрутах міста і отримують не найкращі відгуки від пасажирів: в першу чергу нарікання викликає ширина вагонів, які пристосовані для вузьких вулиціь європейського міста, відтак є незвичною і незручною для дніпропетровців. Крім того, від значного пасажиропотоку в негодність почала приходити підлога в новопридбаних трамваях, неякісною виявилась система вентиляції, а фахівці скаржаться на те, що перелік неполадок, за яких німецький трамвай не рухається з місця, є значно більшим, ніж в машинах вітчизняного виробництва.

фото: kot1066, http://forum.gorod.dp.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...