App Store Google Play

Провокатори намагаються відвернути міжнародну спільноту від «Тризубу»

22.06.2011 18:11
ВО «Тризуб» заявили, що влада влаштувала провокацію, аби позбавити «Тризуб» міжнародної підтримки у боротьбі із політичними репресіями.

На кількох інформаційних ресурсах 22 червня з'явилося повідомлення, що нібито члени ВО «Тризуб» провели акцію біля київських офісів Ради Європи і Міжнародного республіканського інституту (США). «Тризубівцям» приписали гасла, що засуджують лобіювання в Європарламенті інтересів українських чиновників, проти яких ведуться кримінальні справи (зокрема справа Юлії Тимошенко).

«Центральний провід Всеукраїнської організації «Тризуб» імені Степана Бандери офіційно заявляє, що ні наша Організація, ні окремі її члени не мають жодного стосунку до вищезгаданого заходу», - ідеться в заяві організації.

Керівництво «Тризубу» вважає, що провокація пов'язана із підняттям теми політичних репресій на міжнародному рівні: «Вважаємо такі акції замовними, провокативними та направленими на унеможливлення творення єдиного національно-патріотичного руху спротиву існуючій владі. На наше переконання, ці дії - реакція влади на підняття питання про політичні репресії на міжнародному рівні, це спроба дезорієнтувати міжнародне співтовариство та подати йому послідовне встановлення антинаціонального авторитарного режиму як боротьбу «з тероризмом», «з корупцією», «з вандалізмом» тощо».

Як повідомили Дніпрограду в «Тризубі», вони вимагатимуть спростування направленої проти них інформації від редакцій, які її розмістили. Відповідне спростування вже розміщене на сайті УНІАН.

Як відомо, Юлія Тимошенко заявила про політичні репресії направлені проти неї та членів її колишнього уряду і Європарламент відреагував на цю заяву відповідною резолюцією. Крім того Українська Гельсінська спілка та Комітет захисту України звернулися до міжнародної спільноти з проханням вжити санкції до представників української влади, причетних до політичних репресій, зокрема і направлених проти членів «Тризубу», обвинувачених за спилювання голови монументу Сталіна в Запоріжжі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...