App Store Google Play

Провокатори намагаються відвернути міжнародну спільноту від «Тризубу»

22.06.2011 18:11
ВО «Тризуб» заявили, що влада влаштувала провокацію, аби позбавити «Тризуб» міжнародної підтримки у боротьбі із політичними репресіями.

На кількох інформаційних ресурсах 22 червня з'явилося повідомлення, що нібито члени ВО «Тризуб» провели акцію біля київських офісів Ради Європи і Міжнародного республіканського інституту (США). «Тризубівцям» приписали гасла, що засуджують лобіювання в Європарламенті інтересів українських чиновників, проти яких ведуться кримінальні справи (зокрема справа Юлії Тимошенко).

«Центральний провід Всеукраїнської організації «Тризуб» імені Степана Бандери офіційно заявляє, що ні наша Організація, ні окремі її члени не мають жодного стосунку до вищезгаданого заходу», - ідеться в заяві організації.

Керівництво «Тризубу» вважає, що провокація пов'язана із підняттям теми політичних репресій на міжнародному рівні: «Вважаємо такі акції замовними, провокативними та направленими на унеможливлення творення єдиного національно-патріотичного руху спротиву існуючій владі. На наше переконання, ці дії - реакція влади на підняття питання про політичні репресії на міжнародному рівні, це спроба дезорієнтувати міжнародне співтовариство та подати йому послідовне встановлення антинаціонального авторитарного режиму як боротьбу «з тероризмом», «з корупцією», «з вандалізмом» тощо».

Як повідомили Дніпрограду в «Тризубі», вони вимагатимуть спростування направленої проти них інформації від редакцій, які її розмістили. Відповідне спростування вже розміщене на сайті УНІАН.

Як відомо, Юлія Тимошенко заявила про політичні репресії направлені проти неї та членів її колишнього уряду і Європарламент відреагував на цю заяву відповідною резолюцією. Крім того Українська Гельсінська спілка та Комітет захисту України звернулися до міжнародної спільноти з проханням вжити санкції до представників української влади, причетних до політичних репресій, зокрема і направлених проти членів «Тризубу», обвинувачених за спилювання голови монументу Сталіна в Запоріжжі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...