App Store Google Play

Запорізькі свободівці після акції проти репресій опинилися в райвідділі

20.06.2011 13:12
Після театралізованої акції проти політичних репресій та міліцейського свавілля, яка відбулася в Запоріжжі 17 червня, у райвідділі опинилися голова Запорізької «Свободи» Віталій Подлобніков, голова запорізького осередку молодіжної організації «Сокіл» Ілля Волошин, та один із учасників акції - Дмитро Супрун. Про це Дніпрограду повідомив Ілля Волошин.

За сюжетом акції НКВДист, гестапівець та міліціянт - заарештували і катували українських патріотів. Після цього їм на шиї повісили таблички з написом "Патріот" та повели "на розстріл". В підсумку катів роззброїли та поставили на коліна.

Одразу після акції працівники міліції, які здійснювали охорону громадського порядку, затримали Іллю Волошина і Дмитра Супруна. Віталія Подлобнікова доправили до міліції нібито в якості свідка. «Свободівцям» заступник начальника відділу громадської безпеки м. Запоріжжя Володимир Панченко пояснив, що причина затримання - нібито використання під час акції зброї, яку необхідно передати на експертизу.

«Дивує неосвіченість такого поважного міліційного чиновника, який не здатний відрізнити пневматичний пістолет без набоїв та балончика (тобто, непридатний для застосування) від правжньої зброї», - ідеться у повідомленні прес-служби запорізької «Свободи».

При цьому Ілля Волошин заявляє, що його в міліцейській машині у супроводі працівників МВС доправли до Орджонікідзевського райвідділу. Там керівника «Соколу» і Дмитра Супруна протримали близько трьох годин: взяли пояснення, сфотографували та зняли відбитки пальців. «Крім того у мене незаконно вилучили мобільний телефон, сім-картку та скопіювали з неї базу телефонних номерів», - повідомив Ілля Волошин. Він наголосив що під час перебування у райвідділі йому не дозволили скористатися юридичною допомогою, не видали копії складених документів.

Згідно закону «Про міліцію» брати відбитки пальців і фотографувати дозволено осіб, які затримані за підозрою у вчиненні злочину або за бродяжництво, взяті під варту, звинувачуються у вчиненні злочину, а також осіб, підданих адміністративному арешту. За словами Іллі Волошина, жодний із цих критеріїв не стосується затримуваних учасників акції.

Націоналісти направили скаргу до Орджонікідзевського райвідділу міліції та мають намір звертатися до прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...