App Store Google Play

«Приватівці» "запудрюють мізки" дніпропетровцям

20.06.2011 19:32
Юридичне агентство «АКТІО», афілійоване до групи «Приват», продовжує запудрювати мізки мешканцям будинків, поблизу яких збираються побудувати житловий комплекс «Флора». Виданий міськрадою дозвіл на будівництво по вул. Фучика, 23, жителі вважають незаконним, адже воно має чимало розбіжностей з нормами чинного законодавства.

Нагадаємо, житловий комплекс «Флора» передбачає зведення трьох 23-поверхових веж, де розміщуватимуться квартири еліт-класу, паркінг та SPA-центр. Мешканці будинків, що розташовані поблизу, запевняють - зона будівельних робіт небезпечна зсувами, перепадами рельєфу та підмоченими ґрунтами, тож при будівництві їхні помешкання можуть просто піти під землю. Третій рік вони намагаються довести небезпечність проекту в суді.

Між тим, представники ЮА «АКТІО» представили суду Розрахунок нормативної території земельних ділянок, з якого випливає висновок про наявність в межах розглянутого кварталу земельних ресурсів, достатніх для повноцінної функціональної діяльності на прибудинкових територіях. Таким чином, виконано «розрахункове обгрунтування» фактичної наявності необхідних і достатніх територіальних ресурсів для нового будівництва в межах розглянутого жилого кварталу комплексу жилих будинків і будівель комерційного призначення по вул.Фучика в районі будинку №23.

Втім, як повідомив правозахисник та координатор громадської організації ГРАД Василь Сухов, у наданому документі є низка явних «неточностей, недоврахованих нормативних положень» і інших факторів, врахування яких може суттєво вплинути та змінити висновки за підсумками Розрахунку і виявити дефіцит необхідних територіальних ресурсів для будівництва нового Комплексу та інші порушення діючих нормативних положень.

Так, наприклад, для проектованого комплексу з вул.Фучика, в районі будинку 23, який за даними містобудівного обгрунтування має дворову територію (дах стилобату за вирахуванням будівель, ліхтарів, отворів) приблизно 4355 м², в наведеному Розрахунку ця площа вказана як 13632 м² (збільшена в три рази - на 300%). Окрім того, немає власне розрахункових схем з позначеннями червоних ліній, ліній забудови, меж ділянок прибудинкових територій, меж кварталу, всіх елементів забудови, інженерного благоустрою, природних меж територій тощо, або хоча б згадок про них в тексті. Зауваження щодо розрахунку були надані координатором ГРАДу до суду.

На чергове судове засідання у цій справі, яке відбулося сьогодні, представник міськради не з'явився, наступне засідання відбудеться у вересні цього року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...