App Store Google Play

Для збереження овочів на Дніпропетровщині збудують 15 нових сховищ

15.06.2011 11:40
На Дніпропетровщині будуються 15 нових сховищ плодоовочевої продукції, 12 з яких будуть обладнані холодильними установками. Цього року 6 овочесховищ будуть здані в експлуатацію, а до кінця наступного 2012 року будуть добудовані інші 9 об'єктів. Їх загальна місткість - майже 45 тис тонн. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Любович.

За обсягами валового збору овочів Дніпропетровщина - на другому місці серед регіонів України. Щорічний валовий збір овочів коливається в межах 550 тис тонн, а це майже на 20% більше (на 104,6 тис тонн), ніж було в 1990 році.

При потребі області в 500 тис тонн овочів, у 2010 році господарства області виробили 560,3 тис тонн овочевої продукції з площі 30,6 тис га. Це на 29 тис тонн більше, ніж середній показник за останні 4 роки.

При потребі області в 415 тис тонн картоплі, у минулому році в області вироблено 434 тис тонн картоплі з площі 49,1 тис га.

«У цьому році ми прогнозуємо зібрати не менший врожай овочів та повністю забезпечити жителів області продукцією власного виробництва. Таке завдання ставить наш губернатор Олександр Вілкул», - зазначив Олександр Любович.

«Сучасна сільськогосподарська інфраструктура дозволить забезпечувати регіон якісною продукцією власного виробництва за доступними цінами. Суттєво знизити процент втрати продукції й окупити затрати на зберігання дозволяє будівництво спеціалізованих сховищ для овочів з холодильним обладнанням та газорегулюючою системою», - сказав Олександр Любович.

Як пояснив заступник губернатора, при традиційному зберіганні втрата продукції становить до 40%, а при зберіганні в складах з холодильним обладнанням та газорегулюючою системою втрати складають всього лише 5-7%.

Наразі на Дніпропетровщині налічується 55 овочесховищ загальною місткістю 146,1 тис тон, у тому числі з холодильним обладнанням - 102,9 тис тонн. Газорегулюючою апаратурою обладнано 9 овочесховищ загальною місткістю 30,8 тис тонн.

За матеріалами управління преси та інформації ОДА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...