App Store Google Play

Хочеш бути міліціонером - вчи українську

02.06.2011 17:49
Сьогодні, 2 червня, Верховна Рада прийняла за основу проект закону про внесення змін до закону про міліцію про вимоги до осіб, які приймаються на службу в МВС.

Законопроект, автором якого виступив депутат від БЮТ Василь Деревляний, у першому читанні підтримали 278 народних депутатів.

Законопроект № 6418 пропонує викласти статтю 17 Закону Про міліцію в новій редакції, передбачивши ряд додаткових вимог, яким повинні відповідати громадяни, яких приймають на службу в міліцію.

Мова йде про вимоги щодо віку, освіти, проходження військової служби, володіння державною мовою. Зокрема законопроектом встановлюються вимоги про повну середню освіту та володіння державною мовою.

Проект також пропонує встановити обов'язок для випускників вищих навчальних закладів МВС, які отримали освіту за кошти держбюджету, відпрацювати в підрозділах міліції за напрямом і в порядку, встановленому Кабінетом міністрів.

Крім того, пропонується закріпити вимогу, згідно з якою особи, які раніше притягалися до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, крім виправданих судом, не можуть бути прийняті на службу в міліцію.

"Співробітники міліції повинні мати високі людські якості, бути принциповими і непримиренними до порушення законів, сприяти формуванню правосвідомості громадян, поваги до законів, нормам і правилам суспільного життя", - говориться в пояснювальній записці.

Нагадаємо, раніше депутат від фракції Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина Олександр Гудима закликав міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова подати у відставку через погане знання української мови.

"Я рекомендую вам піти у відставку, тому що ви не виконали наказ Президента протягом трьох місяців вивчити державну мову", - сказав Гудима. Він зазначив, що під час свого виступу Могильов неправильно відтворював назву Львова, кажучи "у Львіві" замість "у Львові".

"Кореспондент"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...