App Store Google Play

Хочеш бути міліціонером - вчи українську

02.06.2011 17:49
Сьогодні, 2 червня, Верховна Рада прийняла за основу проект закону про внесення змін до закону про міліцію про вимоги до осіб, які приймаються на службу в МВС.

Законопроект, автором якого виступив депутат від БЮТ Василь Деревляний, у першому читанні підтримали 278 народних депутатів.

Законопроект № 6418 пропонує викласти статтю 17 Закону Про міліцію в новій редакції, передбачивши ряд додаткових вимог, яким повинні відповідати громадяни, яких приймають на службу в міліцію.

Мова йде про вимоги щодо віку, освіти, проходження військової служби, володіння державною мовою. Зокрема законопроектом встановлюються вимоги про повну середню освіту та володіння державною мовою.

Проект також пропонує встановити обов'язок для випускників вищих навчальних закладів МВС, які отримали освіту за кошти держбюджету, відпрацювати в підрозділах міліції за напрямом і в порядку, встановленому Кабінетом міністрів.

Крім того, пропонується закріпити вимогу, згідно з якою особи, які раніше притягалися до кримінальної відповідальності за вчинення злочину, крім виправданих судом, не можуть бути прийняті на службу в міліцію.

"Співробітники міліції повинні мати високі людські якості, бути принциповими і непримиренними до порушення законів, сприяти формуванню правосвідомості громадян, поваги до законів, нормам і правилам суспільного життя", - говориться в пояснювальній записці.

Нагадаємо, раніше депутат від фракції Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина Олександр Гудима закликав міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова подати у відставку через погане знання української мови.

"Я рекомендую вам піти у відставку, тому що ви не виконали наказ Президента протягом трьох місяців вивчити державну мову", - сказав Гудима. Він зазначив, що під час свого виступу Могильов неправильно відтворював назву Львова, кажучи "у Львіві" замість "у Львові".

"Кореспондент"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...