App Store Google Play

Дніпропетровець бореться з ямами на дорогах, замальовуючи їх фарбою

01.06.2011 14:18
Якщо від ям на дорогах не позбавитися - про них треба попереджати. Так вирішив дніпропетровець Ігор Калашніков. Тепер в його машині є постійний запас балончиків з фарбою, якими він окреслює "найяскравіші" ями нашого міста.

Ідея може й не нова, але Ігор бачить проблему глибше, ніж вона здається на перший погляд. Погані дороги в першу чергу позначаються на настрої людини. Тобто причиною банальних домашніх сварок, якраз можуть стати такі неприємні дрібниці, як пробите колесо або зламаний каблук.

Скарги дружини на погане дорожнє покриття підштовхнули чоловіка до дій. Озброївшись балончиками, Ігор обвів фарбою найнеприємніші ями по дорозі від місця роботи до будинку.

Дружина Ігоря, повертаючись додому по трасі, одного разу потрапила колесом до ями і пробила його, а шина була зовсім нова. Навколо ліс і темрява, довелося їхати з пробитим. Тепер Наталія сідає за кермо у гарному настрої: "Приємно, що чоловік думає про мене і старшу доньку, яка теж водить машину", - поділилася вона.

Водій стверджує, що вік деяких ям вже давно перевалив за 30 років, а за цей час в місті змінилося не одне покоління комунальників.

За минулий місяць чоловік змалював вже більше півсотні ям, використавши близько 25 балончиків. Фарбу вибрав білу, її легше помітити у сутінках. Є в арсеналі і секатор, для того, щоб обрізувати гілки, які закривають дорожні знаки.

Ігор не ставить перед собою мету зафарбувати усі ями міста. Просто хоче своїм прикладом підштовхнути людей до дій, не до базікання, демонстрацій або мітингів, а до маленьких, нехай навіть на перший погляд непомітних, подвигів.

blogr.dp.ua

Фото Надія Гайворонська

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...