App Store Google Play

На Дніпропетровщині відбудеться перший фестиваль мистецтв

31.05.2011 14:22
11 червня з 11 години і до світання на території козацького хутора Галушківка (село Гречено Петріківського району) відбудеться перший фестиваль мистецтв «Антимісто», який об'єднає творчих особистостей та майстрів з усієї України та зарубіжжя.

Як повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції адміністратор сайту «Антимісто» Володимир Недогода, власне, якому й належить ідея проведення такого заходу, фестиваль матиме кілька умовних локацій. Очікується, що разом з ярмаркою рукоділля відбудуться й майстер-класи, пройдуть літературні читання та виступи музичних колективів, постановки театрів, а також усі бажаючі зможуть взяти участь у козацьких забавах та спортивних змаганнях. Ввечері глядачам презентують показ короткометражних та повнометражних стрічок авторів з різних країн. Планується участь більше 150 представників різних видів мистецтв, 15 музичних гуртів, зі сцени протягом 8 годин лунатиме жива музика.

«Кожна людина по-своєму творча, тому ми запрошуємо усіх не просто відвідати фестиваль, а й творчо проявити себе, адже головна мета нашого заходу - розвивати творчість краю та країни в цілому, й створення єдиного культурного мейнстріму», - зазначив Володимир Недогода.

Один з співорганізаторів фестивалю, директор етноцентру «Козацький хутір Галушківка» Володимир Виборний відзначив, що свято мистецтва відбудеться на історичній та екологічно чистій землі, і пообіцяв, не обійдеться без традиційного козацького куліша.

Свою згоду на участь у фестивалі вже дали такі знані майстри слова й рукоділля, як Сашко Лірник, Сергій Жадан, сестри Гаєві та ін.

Організатори, серед яких Дніпропетровська Федерація спортивного туризму, і громадська організація «Козацтво Придніпров'я», сподіваються, що фестиваль стане традиційним і здобуде статус міжнародного. За підтримки облдержадміністрації до місця проведення фестивалю буде організовано під'їзд автобусами.

За подальшою інформацією щодо фестивалю слідкуйте на нашому сайті та на antigorod.com.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...