App Store Google Play

На Дніпропетровщині відбудеться перший фестиваль мистецтв

31.05.2011 14:22
11 червня з 11 години і до світання на території козацького хутора Галушківка (село Гречено Петріківського району) відбудеться перший фестиваль мистецтв «Антимісто», який об'єднає творчих особистостей та майстрів з усієї України та зарубіжжя.

Як повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції адміністратор сайту «Антимісто» Володимир Недогода, власне, якому й належить ідея проведення такого заходу, фестиваль матиме кілька умовних локацій. Очікується, що разом з ярмаркою рукоділля відбудуться й майстер-класи, пройдуть літературні читання та виступи музичних колективів, постановки театрів, а також усі бажаючі зможуть взяти участь у козацьких забавах та спортивних змаганнях. Ввечері глядачам презентують показ короткометражних та повнометражних стрічок авторів з різних країн. Планується участь більше 150 представників різних видів мистецтв, 15 музичних гуртів, зі сцени протягом 8 годин лунатиме жива музика.

«Кожна людина по-своєму творча, тому ми запрошуємо усіх не просто відвідати фестиваль, а й творчо проявити себе, адже головна мета нашого заходу - розвивати творчість краю та країни в цілому, й створення єдиного культурного мейнстріму», - зазначив Володимир Недогода.

Один з співорганізаторів фестивалю, директор етноцентру «Козацький хутір Галушківка» Володимир Виборний відзначив, що свято мистецтва відбудеться на історичній та екологічно чистій землі, і пообіцяв, не обійдеться без традиційного козацького куліша.

Свою згоду на участь у фестивалі вже дали такі знані майстри слова й рукоділля, як Сашко Лірник, Сергій Жадан, сестри Гаєві та ін.

Організатори, серед яких Дніпропетровська Федерація спортивного туризму, і громадська організація «Козацтво Придніпров'я», сподіваються, що фестиваль стане традиційним і здобуде статус міжнародного. За підтримки облдержадміністрації до місця проведення фестивалю буде організовано під'їзд автобусами.

За подальшою інформацією щодо фестивалю слідкуйте на нашому сайті та на antigorod.com.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...