App Store Google Play

МЗС Польщі відкриє у Дніпропетровську візовий центр

31.05.2011 09:25

Міністерство закордонних справ Польщі планує створити в Україні візові центри.

МЗС оголосило тендер з вибору такої компанії-посередника, претенденти можуть подавати заявки до 5 липня 2011 року.

Міністерство хоче створити спеціальні "Пункти прийому візових заявок", щонайменше, у чотирьох містах: Львові, Івано-Франківську, Донецьку і Дніпропетровську.

Крім того, компанії можуть пропонувати аналогічні послуги в інших містах, як у тих, де вже працюють консульства Польщі, так і в тих, де їх немає.

За оцінками польської влади, послугами візових центрів у Львові за рік може скористатися близько 100 тисяч осіб, по 4 тисячі в Дніпропетровську, Донецьку та Житомирі, по 30 тисяч у Рівному та Тернополі.

Через центри в Івано-Франківську та Хмельницькому польські візи можуть щорічно отримувати 25 тисяч і 11 тисяч українців, відповідно.

Претендент на створення ППВЗ, серед іншого, повинен мати досвід прийому, мінімум, 7 тис. візових заявок за правилами Шенгенської угоди за останні три роки, сплатити заставу в розмірі 250 тисяч гривень і володіти засобами або підтвердженою можливістю скористатися кредитом на суму 500 тисяч гривень.

МЗС Польщі в умовах тендеру також вказує збереження можливості для громадян України подавати заявки на отримання віз безпосередньо в одне з семи польських консульств: у Києві, Вінниці, Львові, Луцьку, Одесі, Харкові та Сімферополі.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...