App Store Google Play

МЗС Польщі відкриє у Дніпропетровську візовий центр

31.05.2011 09:25

Міністерство закордонних справ Польщі планує створити в Україні візові центри.

МЗС оголосило тендер з вибору такої компанії-посередника, претенденти можуть подавати заявки до 5 липня 2011 року.

Міністерство хоче створити спеціальні "Пункти прийому візових заявок", щонайменше, у чотирьох містах: Львові, Івано-Франківську, Донецьку і Дніпропетровську.

Крім того, компанії можуть пропонувати аналогічні послуги в інших містах, як у тих, де вже працюють консульства Польщі, так і в тих, де їх немає.

За оцінками польської влади, послугами візових центрів у Львові за рік може скористатися близько 100 тисяч осіб, по 4 тисячі в Дніпропетровську, Донецьку та Житомирі, по 30 тисяч у Рівному та Тернополі.

Через центри в Івано-Франківську та Хмельницькому польські візи можуть щорічно отримувати 25 тисяч і 11 тисяч українців, відповідно.

Претендент на створення ППВЗ, серед іншого, повинен мати досвід прийому, мінімум, 7 тис. візових заявок за правилами Шенгенської угоди за останні три роки, сплатити заставу в розмірі 250 тисяч гривень і володіти засобами або підтвердженою можливістю скористатися кредитом на суму 500 тисяч гривень.

МЗС Польщі в умовах тендеру також вказує збереження можливості для громадян України подавати заявки на отримання віз безпосередньо в одне з семи польських консульств: у Києві, Вінниці, Львові, Луцьку, Одесі, Харкові та Сімферополі.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...