App Store Google Play

"Свобода" вимагає від керівництва Північного ГЗК підвищити зарплати

30.05.2011 13:48
27 травня 2011 року Криворізька міська організація ВО "Свобода " провела пікетування управління ВАТ "Північного гірничо-збагачувального комбінату" з вимогою підвищення заробітної платні та виконання соціальних зобов'язань для працівників комбінату. Про це повідомляє прес-служба Криврізької міської організації "Свобода".

ВАТ "Північний ГЗК" є одним з найприбутковіших підприємств України. Адміністрація комбінату показує найвищу середню зарплатню, але насправді, якщо відокремити зарплатню керівництва від людей, які працюють фізично - виявляється вона зовсім не велика.

Разом з тим при видобутку залізної руди та виробництва обкатишів відбувається шалене забруднення навколишнього середовища. У Кривому Розі найгірша статистика захворювань на рак щитовидної залози, захворювання дихальних шляхів та легенів.

"Кому як не Ахметову знати, що на таких підприємствах в Європі середня заробітна платня складає від 7 до 10 тисяч доларів, а умови праці не йдуть у жодне порівняння з тутешнім. Річ у тім, що обкатиш продається за долари та євро і гроші на виплату пристойних зарплат є, але власник підприємства чомусь вважає за краще купувати дорогих футболістів та виплачувати їм мільйонні зарплати, аніж платити гідну зарплатню громадянам, які втрачають здоров'я та гублять здоров'я своїх дітей, живучи та працюючи в жахливих умовах",- наголосили у своїх виступах "свободівці".

Самим робітникам домогтися реалізації їхніх прав важко. Адже голова так званої профспілки, отримуючи величезну зарплатню від робітників - насправді є посіпакою і блюдолизом керівництва комбінату.

"Наостанок хотілося би нагадати голові ОДА Вілкулу, що, будучи ще генеральним директором ВАТ "Північний ГЗК", він обіцяв завершити будівництво житлових будинків по вулиці адмірала Головка та роздати людям квартири. Але минуло вже чотири роки з моменту його обіцянки, але результату нуль! Раніше, працюючи на комбінаті всередньому 10-15 років, робітник міг отримати безкоштовне житло, а зараз про це годі й мріяти. Назбирати з цієї зарплати на власне житло робітникам ГКЗ не реально. Це і є соціальна справедливість від Партії регіонів", - зазначив голова Криворізької "Свободи" Юрій Настусенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...