App Store Google Play

"Свобода" вимагає від керівництва Північного ГЗК підвищити зарплати

30.05.2011 13:48
27 травня 2011 року Криворізька міська організація ВО "Свобода " провела пікетування управління ВАТ "Північного гірничо-збагачувального комбінату" з вимогою підвищення заробітної платні та виконання соціальних зобов'язань для працівників комбінату. Про це повідомляє прес-служба Криврізької міської організації "Свобода".

ВАТ "Північний ГЗК" є одним з найприбутковіших підприємств України. Адміністрація комбінату показує найвищу середню зарплатню, але насправді, якщо відокремити зарплатню керівництва від людей, які працюють фізично - виявляється вона зовсім не велика.

Разом з тим при видобутку залізної руди та виробництва обкатишів відбувається шалене забруднення навколишнього середовища. У Кривому Розі найгірша статистика захворювань на рак щитовидної залози, захворювання дихальних шляхів та легенів.

"Кому як не Ахметову знати, що на таких підприємствах в Європі середня заробітна платня складає від 7 до 10 тисяч доларів, а умови праці не йдуть у жодне порівняння з тутешнім. Річ у тім, що обкатиш продається за долари та євро і гроші на виплату пристойних зарплат є, але власник підприємства чомусь вважає за краще купувати дорогих футболістів та виплачувати їм мільйонні зарплати, аніж платити гідну зарплатню громадянам, які втрачають здоров'я та гублять здоров'я своїх дітей, живучи та працюючи в жахливих умовах",- наголосили у своїх виступах "свободівці".

Самим робітникам домогтися реалізації їхніх прав важко. Адже голова так званої профспілки, отримуючи величезну зарплатню від робітників - насправді є посіпакою і блюдолизом керівництва комбінату.

"Наостанок хотілося би нагадати голові ОДА Вілкулу, що, будучи ще генеральним директором ВАТ "Північний ГЗК", він обіцяв завершити будівництво житлових будинків по вулиці адмірала Головка та роздати людям квартири. Але минуло вже чотири роки з моменту його обіцянки, але результату нуль! Раніше, працюючи на комбінаті всередньому 10-15 років, робітник міг отримати безкоштовне житло, а зараз про це годі й мріяти. Назбирати з цієї зарплати на власне житло робітникам ГКЗ не реально. Це і є соціальна справедливість від Партії регіонів", - зазначив голова Криворізької "Свободи" Юрій Настусенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...