App Store Google Play

На "Приватівському" ГЗК приховують нещасні випадки

30.05.2011 19:22

Стан промислової безпеки на ПАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» є незадовільним. Такого висновку дійшли учасники виїзного засідання Ради Криворізького теруправління в м. Марганець.

Проаналізувавши дані травматизму за останні півроку та результати планових перевірок, проведених фахівцями Криворізького теруправління на ПАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат», Рада визнала, що робота зі створення адміністрацією підприємства безпечних умов праці не відповідає вимогам ст. 13 Закону України «Про охорону праці». Також незадовільною визнано роботу служби охорони праці.

Основні порушення, виявлені фахівцями Держгірпромнагляду стосуються ведення технічної документації, виконання робіт підвищеної небезпеки, приховування нещасних випадків та виробничої дисципліни працівників комбінату.

Зважаючи на те, що переважна більшість порушень вимог промислової безпеки та норм охорони праці на підприємстві відбувається саме з організаційних причин, на Раді були заслухані доповіді всіх його керівних спеціалістів.
За рішенням Ради, голова правління ПАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» повинен до 01.06.2011 надати в Криворізьке теруправління інформацію щодо розробки додаткових заходів з поліпшення стану промислової безпеки на підприємстві; посилення роботи служби охорони праці, особливо у структурних підрозділах; недопущення випадків приховування та несвоєчасності розслідування нещасних випадків на виробництві.

У разі невиконання керівництвом комбінату рішень Ради відповідні матеріали буде передано до органів прокуратури.

Під час планових перевірок ПАТ «Марганецький ГЗК» проведено 61 обстеження; видано 25 приписів та 27 розпоряджень; у 51 випадку зупинено виконання робіт та експлуатацію обладнання; до адміністративної відповідальності притягнуто 56 посадових осіб. Під час перевірки щодо своєчасності і якості розслідування нещасних випадків загального травматизму виявлено 6 прихованих нещасних випадків.

Марганецький ГЗК є одним з найбільших підприємств з видобутку та переробки марганцевої руди. Розробка руди ведеться відкритим та підземним способами. До складу Марганецького ГЗК входять п'ять шахт, два кар'єри та одна збагачувальна фабрика. Підприємство контролюється групою "Приват".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...