App Store Google Play

На "Приватівському" ГЗК приховують нещасні випадки

30.05.2011 19:22

Стан промислової безпеки на ПАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» є незадовільним. Такого висновку дійшли учасники виїзного засідання Ради Криворізького теруправління в м. Марганець.

Проаналізувавши дані травматизму за останні півроку та результати планових перевірок, проведених фахівцями Криворізького теруправління на ПАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат», Рада визнала, що робота зі створення адміністрацією підприємства безпечних умов праці не відповідає вимогам ст. 13 Закону України «Про охорону праці». Також незадовільною визнано роботу служби охорони праці.

Основні порушення, виявлені фахівцями Держгірпромнагляду стосуються ведення технічної документації, виконання робіт підвищеної небезпеки, приховування нещасних випадків та виробничої дисципліни працівників комбінату.

Зважаючи на те, що переважна більшість порушень вимог промислової безпеки та норм охорони праці на підприємстві відбувається саме з організаційних причин, на Раді були заслухані доповіді всіх його керівних спеціалістів.
За рішенням Ради, голова правління ПАТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» повинен до 01.06.2011 надати в Криворізьке теруправління інформацію щодо розробки додаткових заходів з поліпшення стану промислової безпеки на підприємстві; посилення роботи служби охорони праці, особливо у структурних підрозділах; недопущення випадків приховування та несвоєчасності розслідування нещасних випадків на виробництві.

У разі невиконання керівництвом комбінату рішень Ради відповідні матеріали буде передано до органів прокуратури.

Під час планових перевірок ПАТ «Марганецький ГЗК» проведено 61 обстеження; видано 25 приписів та 27 розпоряджень; у 51 випадку зупинено виконання робіт та експлуатацію обладнання; до адміністративної відповідальності притягнуто 56 посадових осіб. Під час перевірки щодо своєчасності і якості розслідування нещасних випадків загального травматизму виявлено 6 прихованих нещасних випадків.

Марганецький ГЗК є одним з найбільших підприємств з видобутку та переробки марганцевої руди. Розробка руди ведеться відкритим та підземним способами. До складу Марганецького ГЗК входять п'ять шахт, два кар'єри та одна збагачувальна фабрика. Підприємство контролюється групою "Приват".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...