App Store Google Play

Заарештовано багаторічного борця з незаконним АТБ

27.05.2011 16:12
Постановою судді Кіровського районного суду  Дніпропетровська Олега Ходасевича заарештовано громадського активіста Сергія Білорибку.

Це сталося в п'ятницю, 27 травня, близько 11:00, на першому засіданні суду по кримінальній справі проти нього та його сина. Другою постановою суд заарештувала його сина, Олексія Білорибку, який має вроджений порок серця.

Нагадаємо, 27 серпня 2010 року проти 51-річного Сергія Білорибки, інваліда ІІІ групи по захворюванню опорно-рухового апарату, була порушена кримінальна справа, щодо того нібито в цей день він побив податкового міліціонера Андрєєва А.Е., а його син - нібито в цей самий день побив іншого податкового міліціонера, Пришедько А.Л. При цьому справу було порушено через кілька годин після «побиття», без судово-медичної експертизи, без дослідчої перевірки - на підставі довідки про скарги пацієнтів, підписаної медсестрою Дніпропетровської лікарні швидкої допомоги.

27 серпня 2010 року 51-річний С.Білорибка був заарештований і провів 11 днів у СІЗО м. Дніпропетровська на вул. Чичерина.

Пізніше Сергій Білорибка провів для суду експеримент: він пішов до Дніпропетровської ліікарні швидкої допомоги (де «побиті» податкові міліціонери одержали довідки, на підставі яких прокуратурою Кіровського  району м. Дніпропетровська була порушена кримінальна справа), і одержав довідку - достатню для порушення кримінальної справи, цитуємо: «хворий  Білорббка С.І. Травма побутова 14.10.10 14:00 отримав удар у підключичну область праворуч. Д-з: забиття грудної клітки. Перелом ребер? Гематома міжм'язова? Направлений на конс. травматолога», дата, підпис лікаря (не медсестри!), печатка.

За словами Сергія Івановича, він просто прийшов у лікарню,  сказав, що його побили - і лікар написав у довідці те, на що поскаржився пацієнт.

Прикметно, що Сергій Білорибка мешкаэ по сусідству з самовільно збудованим магазином АТБ на вулиці Калиновій 52/54. Цей супермаркет побудовано в метрі від домоволодіння родини Біло рибки і порушує права сусідів. Зокрема, в рішенні Дніпропетровського апеляційного суду ві 26.11.2009 йдеться: "«...Як вбачається з матеріалів, доданих до апеляційної скарги, Бєлорибка С.І. має право стверджувати, що самочинним будівництвом суттєво порушені його житлові права... порушення прав, на які посилається Бєлорибка С.І., є саме наслідками самочинного будівництва"

Детальніше про кримінальну справу проти Сергія Біло рибки та його сина читайте в статті газети "Лица" від 17.09.2010 "Кесарю - кесарево, или Череда совпадений".

Наступне засідання по кримінальній справі проти Білорибок призначене на 15 червня.

ЛИЦА

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...