App Store Google Play

«Тризубівці» просять прокурора пошукати їхні зниклі речі у міліції

26.05.2011 18:36
Троє «тризубівців», яким досі не повернуто частину вилучених при затриманні речей 24 травня звернулися з цього приводу до прокурора Жовтневого району м. Запоріжжя. Віталій Вишнюк, Юрій Пономаренко та Анатолій Онуфрійчук попросили Олександра Васюка вжити заходів прокурорського реагування щодо порушення їхніх прав.

Сікачі голови Сталіна зверталися до начальника Жовтневого райвідділу міліції в Запоріжжі, де велося досудове слідство, з проханням встановити де знаходяться їхні речі і повернути їх, як того вимагають правові норми. Але у офіційній відповіді начальник Жовтневого РВ повідомив, що «встановити факт вилучення Ваших особистих речей (ким саме і де здійснювалося вилучення) немає можливості».

«Тризубівці» наголошують, що це не відповідає дійсності, оскільки слідчий, який вів справу мав доступ до протоколів затримання обвинувачених і документів, які засвідчували вилучення речей. Анатолій Онуфрійчук підкреслив, що, якщо решту хлопців затримували в інших містах та неодноразово переводили по різних інстанціях, то його речі вилучалися безпосередньо у Жовтневому райвідділі Запоріжжя. Тому відповідь начальника цього райвідділу щодо неможливості з'ясувати, хто вилучав речі, свідчить або про цинізм посадовця, або про його неспроможність виконувати свої службові обов'язки.

У відповіді міліції також ідеться про можливість повторного службового розслідування після завершення розгляду в суді кримінальної справи. Проте зазначено номер якоїсь іншої справи, а не тої, по якій проходять «тризубівці».

11 травня до міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова також звернулися народні депутати Андрій Парубій та Володимир В'язівський. Вони попросили міністра відреагувати на неповернення речей «тризубівцям», звільненим з-під варти: провести розслідування і вжити відповідних заходів.

Як повідомлялося раніше, серед вилученого були документи (паспорт, водійські права, ідентифікаційний код), мобільні телефони, ноутбук, срібні прикраси та інші особисті речі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...