App Store Google Play

«Тризубівці» просять прокурора пошукати їхні зниклі речі у міліції

26.05.2011 18:36
Троє «тризубівців», яким досі не повернуто частину вилучених при затриманні речей 24 травня звернулися з цього приводу до прокурора Жовтневого району м. Запоріжжя. Віталій Вишнюк, Юрій Пономаренко та Анатолій Онуфрійчук попросили Олександра Васюка вжити заходів прокурорського реагування щодо порушення їхніх прав.

Сікачі голови Сталіна зверталися до начальника Жовтневого райвідділу міліції в Запоріжжі, де велося досудове слідство, з проханням встановити де знаходяться їхні речі і повернути їх, як того вимагають правові норми. Але у офіційній відповіді начальник Жовтневого РВ повідомив, що «встановити факт вилучення Ваших особистих речей (ким саме і де здійснювалося вилучення) немає можливості».

«Тризубівці» наголошують, що це не відповідає дійсності, оскільки слідчий, який вів справу мав доступ до протоколів затримання обвинувачених і документів, які засвідчували вилучення речей. Анатолій Онуфрійчук підкреслив, що, якщо решту хлопців затримували в інших містах та неодноразово переводили по різних інстанціях, то його речі вилучалися безпосередньо у Жовтневому райвідділі Запоріжжя. Тому відповідь начальника цього райвідділу щодо неможливості з'ясувати, хто вилучав речі, свідчить або про цинізм посадовця, або про його неспроможність виконувати свої службові обов'язки.

У відповіді міліції також ідеться про можливість повторного службового розслідування після завершення розгляду в суді кримінальної справи. Проте зазначено номер якоїсь іншої справи, а не тої, по якій проходять «тризубівці».

11 травня до міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова також звернулися народні депутати Андрій Парубій та Володимир В'язівський. Вони попросили міністра відреагувати на неповернення речей «тризубівцям», звільненим з-під варти: провести розслідування і вжити відповідних заходів.

Як повідомлялося раніше, серед вилученого були документи (паспорт, водійські права, ідентифікаційний код), мобільні телефони, ноутбук, срібні прикраси та інші особисті речі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...