App Store Google Play

«Тризубівці» просять прокурора пошукати їхні зниклі речі у міліції

26.05.2011 18:36
Троє «тризубівців», яким досі не повернуто частину вилучених при затриманні речей 24 травня звернулися з цього приводу до прокурора Жовтневого району м. Запоріжжя. Віталій Вишнюк, Юрій Пономаренко та Анатолій Онуфрійчук попросили Олександра Васюка вжити заходів прокурорського реагування щодо порушення їхніх прав.

Сікачі голови Сталіна зверталися до начальника Жовтневого райвідділу міліції в Запоріжжі, де велося досудове слідство, з проханням встановити де знаходяться їхні речі і повернути їх, як того вимагають правові норми. Але у офіційній відповіді начальник Жовтневого РВ повідомив, що «встановити факт вилучення Ваших особистих речей (ким саме і де здійснювалося вилучення) немає можливості».

«Тризубівці» наголошують, що це не відповідає дійсності, оскільки слідчий, який вів справу мав доступ до протоколів затримання обвинувачених і документів, які засвідчували вилучення речей. Анатолій Онуфрійчук підкреслив, що, якщо решту хлопців затримували в інших містах та неодноразово переводили по різних інстанціях, то його речі вилучалися безпосередньо у Жовтневому райвідділі Запоріжжя. Тому відповідь начальника цього райвідділу щодо неможливості з'ясувати, хто вилучав речі, свідчить або про цинізм посадовця, або про його неспроможність виконувати свої службові обов'язки.

У відповіді міліції також ідеться про можливість повторного службового розслідування після завершення розгляду в суді кримінальної справи. Проте зазначено номер якоїсь іншої справи, а не тої, по якій проходять «тризубівці».

11 травня до міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова також звернулися народні депутати Андрій Парубій та Володимир В'язівський. Вони попросили міністра відреагувати на неповернення речей «тризубівцям», звільненим з-під варти: провести розслідування і вжити відповідних заходів.

Як повідомлялося раніше, серед вилученого були документи (паспорт, водійські права, ідентифікаційний код), мобільні телефони, ноутбук, срібні прикраси та інші особисті речі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...