App Store Google Play

Міськводоканал постачає воду, яку не можна пити – зізнання чиновника

26.05.2011 10:12
"Міськводоканал не може поставляти населенню воду, яка б відповідала нормам, установленим Міністерством охорони здоров'я України й державним комітетом України  з питань технічного регулювання й споживчої політики", таку сенсаційну заяву зробив кореспонденту газети "ЛИЦА" заступник начальника міськводоканалу з будівництва Василь Мудріян. 

Як з'ясувалося, у Дніпропетровську просто немає очисних споруд, які відповідали б установленим нормам. "Під нові санітарні норми необхідні нові очисні споруди, а у нас фільтри встановлені ще в 1912, 1930, 1936 й 1948 роках", - пояснив Василь Мудріян.

За словами чиновника, зараз Міськводоканал приступив до реконструкції фільтрів 36 й 48 років. "Більшу частину запланованих робіт виконано, але для повного закінчення робіт і здачі об'єктів в експлуатацію поки що немає фінансування", - додав заступник начальника водоканалу.

В 2010 році водоканал освоїв 5,4 млн. гривень бюджетних коштів на модернізацію. Але цієї суми виявилося замало - на разі потрібно ще як мінімум 4,5 млн. гривень: 3 мільйони для реконструкції фільтрів 1936 року та 1,5 мільйони - на заміну фільтрів 1948 року.

Раніше прес-служба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що дніпропетровський водоканал звертався в міністерство із проханням надати йому тимчасовий дозвіл на реалізацію питної води з відхиленням від установлених норм.

Заступник начальника водоканалу з питань захисту навколишнього середовища Олена Шовкова коментувати ситуацію щодо якості питної води відмовилася.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...