App Store Google Play

Міськводоканал постачає воду, яку не можна пити – зізнання чиновника

26.05.2011 10:12
"Міськводоканал не може поставляти населенню воду, яка б відповідала нормам, установленим Міністерством охорони здоров'я України й державним комітетом України  з питань технічного регулювання й споживчої політики", таку сенсаційну заяву зробив кореспонденту газети "ЛИЦА" заступник начальника міськводоканалу з будівництва Василь Мудріян. 

Як з'ясувалося, у Дніпропетровську просто немає очисних споруд, які відповідали б установленим нормам. "Під нові санітарні норми необхідні нові очисні споруди, а у нас фільтри встановлені ще в 1912, 1930, 1936 й 1948 роках", - пояснив Василь Мудріян.

За словами чиновника, зараз Міськводоканал приступив до реконструкції фільтрів 36 й 48 років. "Більшу частину запланованих робіт виконано, але для повного закінчення робіт і здачі об'єктів в експлуатацію поки що немає фінансування", - додав заступник начальника водоканалу.

В 2010 році водоканал освоїв 5,4 млн. гривень бюджетних коштів на модернізацію. Але цієї суми виявилося замало - на разі потрібно ще як мінімум 4,5 млн. гривень: 3 мільйони для реконструкції фільтрів 1936 року та 1,5 мільйони - на заміну фільтрів 1948 року.

Раніше прес-служба Міністерства охорони здоров'я України повідомила, що дніпропетровський водоканал звертався в міністерство із проханням надати йому тимчасовий дозвіл на реалізацію питної води з відхиленням від установлених норм.

Заступник начальника водоканалу з питань захисту навколишнього середовища Олена Шовкова коментувати ситуацію щодо якості питної води відмовилася.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...