App Store Google Play

Суддя напише прокурору щодо намірів КПУ поставити нового Сталіна

25.05.2011 18:26
Суддя Жовтневого райсуду Запоріжжя Віктор Татарінов пообіцяв, що звернеться з листом до прокуратури щодо намірів комуністів встановити новий пам'ятник Сталіну. Про це повідомив адвокат Володимир Прудовський, який заявляв у суді 24 травня відповідне клопотання.

Адвокат просив суд направити запит до прокуратури з метою попередити порушення закону. Володиир Прудовський вважає, що, встановивши нову фігуру Сталіна на видноті, комуністи порушать Закон про Голодомор, Указ Президента у зв'язку із 75-річчям Голодомору, постанову Київського апеляційного суду, який визнав Сталіна та інших, злочинцями, винними у геноциді.

" Ці документи вказують на те, що злочинцям не можна ставити пам'ятники. Якщо пам'ятник буде встановлено, то це може викликати в країні заворушення. Більшість наших громадян проти встановлення цих пам'ятників", - зазначив Володимир Прудовський, посилаючись на дослідження Центра Разумкова.

Захисник зазначив, що про рішення поставити новий пам'ятник комуністи заявляли у залі суду, і представляли відповідну постанову Бюро обкому КПУ. Тому адвокат попросив саме суд відреагувати на заяви комуністів.

"Наприкінці судового засідання суддя сказав, що направить лист в прокуратуру відповідно до мого запиту", - розповів Володимир Прудовський.

Також під час засідання 24 травня у справі сікачів голови Сталіна суддя Віктор Татарінов повідомив, що направить запит у прокуратури щодо застосування до "тризубівців" недоззволених методів дізнання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...