App Store Google Play

Суддя напише прокурору щодо намірів КПУ поставити нового Сталіна

25.05.2011 18:26
Суддя Жовтневого райсуду Запоріжжя Віктор Татарінов пообіцяв, що звернеться з листом до прокуратури щодо намірів комуністів встановити новий пам'ятник Сталіну. Про це повідомив адвокат Володимир Прудовський, який заявляв у суді 24 травня відповідне клопотання.

Адвокат просив суд направити запит до прокуратури з метою попередити порушення закону. Володиир Прудовський вважає, що, встановивши нову фігуру Сталіна на видноті, комуністи порушать Закон про Голодомор, Указ Президента у зв'язку із 75-річчям Голодомору, постанову Київського апеляційного суду, який визнав Сталіна та інших, злочинцями, винними у геноциді.

" Ці документи вказують на те, що злочинцям не можна ставити пам'ятники. Якщо пам'ятник буде встановлено, то це може викликати в країні заворушення. Більшість наших громадян проти встановлення цих пам'ятників", - зазначив Володимир Прудовський, посилаючись на дослідження Центра Разумкова.

Захисник зазначив, що про рішення поставити новий пам'ятник комуністи заявляли у залі суду, і представляли відповідну постанову Бюро обкому КПУ. Тому адвокат попросив саме суд відреагувати на заяви комуністів.

"Наприкінці судового засідання суддя сказав, що направить лист в прокуратуру відповідно до мого запиту", - розповів Володимир Прудовський.

Також під час засідання 24 травня у справі сікачів голови Сталіна суддя Віктор Татарінов повідомив, що направить запит у прокуратури щодо застосування до "тризубівців" недоззволених методів дізнання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...