App Store Google Play

Суддя напише прокурору щодо намірів КПУ поставити нового Сталіна

25.05.2011 18:26
Суддя Жовтневого райсуду Запоріжжя Віктор Татарінов пообіцяв, що звернеться з листом до прокуратури щодо намірів комуністів встановити новий пам'ятник Сталіну. Про це повідомив адвокат Володимир Прудовський, який заявляв у суді 24 травня відповідне клопотання.

Адвокат просив суд направити запит до прокуратури з метою попередити порушення закону. Володиир Прудовський вважає, що, встановивши нову фігуру Сталіна на видноті, комуністи порушать Закон про Голодомор, Указ Президента у зв'язку із 75-річчям Голодомору, постанову Київського апеляційного суду, який визнав Сталіна та інших, злочинцями, винними у геноциді.

" Ці документи вказують на те, що злочинцям не можна ставити пам'ятники. Якщо пам'ятник буде встановлено, то це може викликати в країні заворушення. Більшість наших громадян проти встановлення цих пам'ятників", - зазначив Володимир Прудовський, посилаючись на дослідження Центра Разумкова.

Захисник зазначив, що про рішення поставити новий пам'ятник комуністи заявляли у залі суду, і представляли відповідну постанову Бюро обкому КПУ. Тому адвокат попросив саме суд відреагувати на заяви комуністів.

"Наприкінці судового засідання суддя сказав, що направить лист в прокуратуру відповідно до мого запиту", - розповів Володимир Прудовський.

Також під час засідання 24 травня у справі сікачів голови Сталіна суддя Віктор Татарінов повідомив, що направить запит у прокуратури щодо застосування до "тризубівців" недоззволених методів дізнання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...