App Store Google Play

Кандидати влади: кого підтримає ПР на виборах до ВР

25.05.2011 12:53
До парламентських виборів 2012 року залишається майже півтора роки. Втім мало хто має сумніви щодо заміни нині існуючої пропорцийної (себто повністю спис очної системи) на змішану.

Відтак, в кожній області чимало претендентів боротимуться за депутатські крісла в одномандатних мажоритарних округах. І нам першими на Дніпропетровщині вдалося дізнатись, кого підтримуватиме правляча Партія регіонів по п'яти округах обласного центру.

Звісно, деякі рішення аналітиків командам губернатора (і вочевидь не лише їх) вразять більшість навіть досвідчених та обізнаних на місцевій політиці городян. Тим не менш, п'ятірка попередніх фаворитів виглядає наступним чином:

Іван Ступак - діючий віце-губернатор і керівник міської парторганізації ПР.

Ігор Циркін - перший заступник міського голови більше відомий, як керівник фонду НДД і зять місцевого олігарха Вадима Єрмолаєва.

Євген Суліма - трішки підзабутий земляк-політолог, який змінив у Дніпропетровську кілька малозначних посад, а нині злетів до першого заступника міністра освіти, науки, молоді та спорту.

Євген Геллер - людина з близького оточення Рината Леонідовича Ахметова. Парламентар двох останніх скликань, в 2004-2006 роках очолював ФК «Шахтар» в якості президента, з листопада 2009 року обіймає аналогічну посаду в луганській «Зарі».

І, нарешті, Загід Краснов. Презентувати цю людину не потрібно, надто - постійним нашим читачам.

Перші троє спробують штурмувати Раду з правого берега, решті доведеться працювати з виборцями лівобережжя.

Деталі - 26 травня на порталі NCTV.

Популярная Газета

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...