App Store Google Play

Кандидати влади: кого підтримає ПР на виборах до ВР

25.05.2011 12:53
До парламентських виборів 2012 року залишається майже півтора роки. Втім мало хто має сумніви щодо заміни нині існуючої пропорцийної (себто повністю спис очної системи) на змішану.

Відтак, в кожній області чимало претендентів боротимуться за депутатські крісла в одномандатних мажоритарних округах. І нам першими на Дніпропетровщині вдалося дізнатись, кого підтримуватиме правляча Партія регіонів по п'яти округах обласного центру.

Звісно, деякі рішення аналітиків командам губернатора (і вочевидь не лише їх) вразять більшість навіть досвідчених та обізнаних на місцевій політиці городян. Тим не менш, п'ятірка попередніх фаворитів виглядає наступним чином:

Іван Ступак - діючий віце-губернатор і керівник міської парторганізації ПР.

Ігор Циркін - перший заступник міського голови більше відомий, як керівник фонду НДД і зять місцевого олігарха Вадима Єрмолаєва.

Євген Суліма - трішки підзабутий земляк-політолог, який змінив у Дніпропетровську кілька малозначних посад, а нині злетів до першого заступника міністра освіти, науки, молоді та спорту.

Євген Геллер - людина з близького оточення Рината Леонідовича Ахметова. Парламентар двох останніх скликань, в 2004-2006 роках очолював ФК «Шахтар» в якості президента, з листопада 2009 року обіймає аналогічну посаду в луганській «Зарі».

І, нарешті, Загід Краснов. Презентувати цю людину не потрібно, надто - постійним нашим читачам.

Перші троє спробують штурмувати Раду з правого берега, решті доведеться працювати з виборцями лівобережжя.

Деталі - 26 травня на порталі NCTV.

Популярная Газета

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...