App Store Google Play

Вілкул-молодший святкує день народження

24.05.2011 10:09
Сьогодні день народження святкує губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул. Молодому чиновникові виповнюється 37 років.

Олександр Вілкул народився у 1974 році в Кривому Розі. Закінчив Криворізький технічний університет за фахом «відкриті гірничі роботи».

В 1997 р. працював на посаді начальника відділу на ПівдГЗК, через рік очолив підприємство.

З 2001 по 2002 р. обіймав посаду заступника президента Академії гірських наук України. В 2002 р. Повернувся на ПГЗК на посаду заступника голови правління комбінату. З 2003 р. - генеральний директор ЦГЗК, а з 2004 р. - генеральний директор ПівнічГЗК.

На Парламентських виборах 2006 пройшов до Верховної Ради України за списком Партії Регіонів (№ 59). Під тим самим номером обрався до ВР в 2007 році.

Очолював обласний виборчий штаб кандидата у президенти України Віктора Януковича. У березні 2010 року Янукович призначив Олександра Вілкула на посаду керівника Дніпропетровської ОДА.

Губернатор Вілкул дотепер обіймає посаду почесного директора гірничорудного ВАТ «Метінвест Холдинг», яке є однією з ключових структур СКМ Рината Ахметова.

Саме цей факт, на думку аналітиків, пояснює впливовість Вілкула та більшу частину його біографії. А ще Олександр - син Юрія Вілкула, екс-глави Дніпропетровської облради, а нині мера Кривого Рогу. Разом вони є лідерами так називаної криворізької групи Партії регіонів, вплив якої в основному поширюється на Дніпропетровську область.

Політолог Андрій Золотарьов, який припускає в найближчому майбутньому відставку Уряду на чолі з Азаровим, пророкує, що  Якщо Ринату Ахметову та Борису Колєснікову вдасться закріпити свої позиції при зміні влади восени, то у нинішнього голови Дніпропетровської ОДА буде чітка перспектива подальшого росту, зокрема призначення на посаду міністра, наприклад, промисловості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...