App Store Google Play

Вілкул-молодший святкує день народження

24.05.2011 10:09
Сьогодні день народження святкує губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул. Молодому чиновникові виповнюється 37 років.

Олександр Вілкул народився у 1974 році в Кривому Розі. Закінчив Криворізький технічний університет за фахом «відкриті гірничі роботи».

В 1997 р. працював на посаді начальника відділу на ПівдГЗК, через рік очолив підприємство.

З 2001 по 2002 р. обіймав посаду заступника президента Академії гірських наук України. В 2002 р. Повернувся на ПГЗК на посаду заступника голови правління комбінату. З 2003 р. - генеральний директор ЦГЗК, а з 2004 р. - генеральний директор ПівнічГЗК.

На Парламентських виборах 2006 пройшов до Верховної Ради України за списком Партії Регіонів (№ 59). Під тим самим номером обрався до ВР в 2007 році.

Очолював обласний виборчий штаб кандидата у президенти України Віктора Януковича. У березні 2010 року Янукович призначив Олександра Вілкула на посаду керівника Дніпропетровської ОДА.

Губернатор Вілкул дотепер обіймає посаду почесного директора гірничорудного ВАТ «Метінвест Холдинг», яке є однією з ключових структур СКМ Рината Ахметова.

Саме цей факт, на думку аналітиків, пояснює впливовість Вілкула та більшу частину його біографії. А ще Олександр - син Юрія Вілкула, екс-глави Дніпропетровської облради, а нині мера Кривого Рогу. Разом вони є лідерами так називаної криворізької групи Партії регіонів, вплив якої в основному поширюється на Дніпропетровську область.

Політолог Андрій Золотарьов, який припускає в найближчому майбутньому відставку Уряду на чолі з Азаровим, пророкує, що  Якщо Ринату Ахметову та Борису Колєснікову вдасться закріпити свої позиції при зміні влади восени, то у нинішнього голови Дніпропетровської ОДА буде чітка перспектива подальшого росту, зокрема призначення на посаду міністра, наприклад, промисловості.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...