App Store Google Play

Дніпропетровська міська влада фальсифікує громадські слухання по тарифам

23.05.2011 14:59
Дніпропетровська міська влада фальсифікує громадські слухання по затвердженню нових тарифів ЖЕКів. Про це під час сьогоднішньої прес-конференції в ІА «Час» заявив координатор громадської організації ГРАД Василь Сухов.

«Обговорення проекту тарифів та зміна кількості послуг під час громадських слухань передбачені п.2 №529 Постанови Кабінету Міністрів від 20.05.2009. Втім, розпорядження міського голови Івана Куліченка «Про проведення громадських слухань з питання затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для населення» від 29.04.2011 №270 р суперечить і не відповідає вимогам цієї Постанови, - розповів Василь Сухов. - Зокрема, в опублікованому в газеті розпорядженні всупереч Постанові не був розміщений графік проведення громадських слухань, натомфсть його розмістили на сайті дніпропетровської міськради, можливості доступу до якого для більшості городян обмежені. Також громадські слухання щодо порядку формувння нових тарифів мають проводитися щодо кожного будинку окремо, а згідно з наведеним графіком заплановано громадські слухання по групам будинків. Наприклад, по Жовтневому КВ ЖРЕП на 16 травня 2011 року були заплановані слухання одночасно по 57 будинкам, а на 27 травня - по 62».

За словами координатора ГРАДу, разом з тим до графіку не включені чимало багатоквартирних будинків, більше 11, 5 тис. їхніх мешканців у Червоногвардійському районі міста взагалі позбавлені участі в громадських слуханнях. До того ж, час проведення громадських слухань призначається протягом робочого дня, з 9 до 17 години, тобто у той час, коли найбільш активна частина населення зайнята, а оголошення щодо проведення слухань з'являються вранці призначеного дня.

«Проведення зазначених громадських слухань не можна вважати легітимними, адже розпорядження міського голови посилається на ст. 20 Статуту територіальної громади Дніпропетровська, яка стосується проведення громадських слухань. Але Статут передбачає проведення громадських слухань щодо заходів загальноміського рівня і аж ніяк не містить процедури проведення громадських слухань щодо затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій», - зазначив Василь Сухов.

ГРАД вже звернувся до прокурора області Наталі Марчук з заявою про невідповідність розпорядження міського голови Конституції та Законам України і попросив вжити заходів прокурорського реагування щодо приведення розпорядження у відповідність до вимог чинного законодавства.

З липня поточного року виконком дніпропетровської міськради планує підвищити тарифи на квартплату на 36% . Як зазначили у міськраді, «тарифи приведені до рівня економічно обґрунтованих витрат у зв'язку з ростом мінімальної заробітної плати».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...