App Store Google Play

“Україна майбутнього” проллє світло на діяльність міськради?

19.05.2011 13:11

На офіційному порталі Дніпропетровської міськради будуть оперативно обнародуватися всі рішення мера, виконкому й прийняті депутатами на сесії.

Таке рішення було прийнято депутатами на 11 сесії Дніпропетровської міськради шостого скликання 18 травня, йдеться у офіційному прес-релізі партії "Україна майбутнього".

Також рішенням передбачене створення електронної громадської приймальні в рамках переходу до Е-адміністрування. Обіцяно, що відповіді виконавчих органів міської ради будуть надаватися у триденний термін.

Крім цього, на офіційному веб-порталі Дніпропетровської міської ради за адресою http://www.dniprorada.gov.ua повинні бути розміщені не тільки ухвалені на чергових та позачергових сесіях рішення, але їх проекти для суспільного обговорення.

Нагадаємо, на 8 квітня на 10 сесії Дніпропетровської міськради відповідно до запиту глави фракції партії «Україна Майбутнього» Сергія Жукова всі зареєстровані депутати одноголосно проголосували за те, що всі рішення органів місцевого самоврядування повинні бути обнародувані.

Втім, за станом на 8 квітня 2011 року на сайті з дивною адресою http://www2.dniprorada.gov.ua було 7 рішень виконкому й 6 розпоряджень, останнє з яких датовано 16 січня 2009 р.

Також відомо, що 9 травня 2011 року набутив чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Чи вдасться представникам УМа зрушити скелю непрозорості міської влади - покаже час. Сайт же міської ради Дніпропетровська поки що показує повне ігнорування вимог законодавства. Зокрема, анонс чергової 11 сесії з'явився на ньому 16 травня - лише за 2 дні до її проведення, а проекту порядку денного - у ніч з 17 на 18 травня (день сесії).

Але не відзначити позитивний рух у напрямку інформатизації не можна - відучора в Інтернет-порталу міської ради є положення, за різними підрозділами міської ради та виконкому закріплені ціла низка обов'язків і навіть призначені відповідальні за роботу. Не вказано лише термінів, коли ж він заживе "по новому".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...