App Store Google Play

“Україна майбутнього” проллє світло на діяльність міськради?

19.05.2011 13:11

На офіційному порталі Дніпропетровської міськради будуть оперативно обнародуватися всі рішення мера, виконкому й прийняті депутатами на сесії.

Таке рішення було прийнято депутатами на 11 сесії Дніпропетровської міськради шостого скликання 18 травня, йдеться у офіційному прес-релізі партії "Україна майбутнього".

Також рішенням передбачене створення електронної громадської приймальні в рамках переходу до Е-адміністрування. Обіцяно, що відповіді виконавчих органів міської ради будуть надаватися у триденний термін.

Крім цього, на офіційному веб-порталі Дніпропетровської міської ради за адресою http://www.dniprorada.gov.ua повинні бути розміщені не тільки ухвалені на чергових та позачергових сесіях рішення, але їх проекти для суспільного обговорення.

Нагадаємо, на 8 квітня на 10 сесії Дніпропетровської міськради відповідно до запиту глави фракції партії «Україна Майбутнього» Сергія Жукова всі зареєстровані депутати одноголосно проголосували за те, що всі рішення органів місцевого самоврядування повинні бути обнародувані.

Втім, за станом на 8 квітня 2011 року на сайті з дивною адресою http://www2.dniprorada.gov.ua було 7 рішень виконкому й 6 розпоряджень, останнє з яких датовано 16 січня 2009 р.

Також відомо, що 9 травня 2011 року набутив чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Чи вдасться представникам УМа зрушити скелю непрозорості міської влади - покаже час. Сайт же міської ради Дніпропетровська поки що показує повне ігнорування вимог законодавства. Зокрема, анонс чергової 11 сесії з'явився на ньому 16 травня - лише за 2 дні до її проведення, а проекту порядку денного - у ніч з 17 на 18 травня (день сесії).

Але не відзначити позитивний рух у напрямку інформатизації не можна - відучора в Інтернет-порталу міської ради є положення, за різними підрозділами міської ради та виконкому закріплені ціла низка обов'язків і навіть призначені відповідальні за роботу. Не вказано лише термінів, коли ж він заживе "по новому".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...