App Store Google Play

Дніпропетровський крематорій слугує складом

19.05.2011 17:17
На сьогодні У Дніпропетровську існує 49 закрітих та сім відкритих цвинтарів. Місця на цвинтарях закінчаться вже через 2-3 роки, проте будувати крематорій міська влада не лише не збирається, а навіть заважає. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів Станіслав Колесніков - директор похоронного бюро "Скорбота" у ІА "Время".

Висновок щодо настання дефіциту місць на кладовищах було зроблено на підставі реальної картини: щодня в Дніпропетровську помирає близько 50 осіб. За таких темпів - 2-3 роки і небіжчиків не буде де ховати.  

У будь-якому європейському місті, населення якого більш ніж 100 тисяч побудовано крематорій. У світі їх - 14 тисяч. В Україні усього три крематорія: в Києві, Одесі та Харкові.

- У 2003 році ми спроектували та побудували будівлю крематорія. Майже готовий був відвод землі. Але ми не змогли отримати підпис одного-єдиного чиновника - говорить Станіслав Колесніков.

Дніпропетровський крематорій мав розташовуватись за Запорізьким шосе. Згодом, через відстуність кількох дозволів, проект зупинився. А вже два роки тому "Скорбота" побудувала крематорій вже на своїй ділянці, що розташована за автобазаром.

- Майже все було готове, - говорить Колесніков, - пічі, обладнання... Потрібно було лише підключити газ та провести оздоблювальні роботи. Втім, питання так і залишилось відкритим...Досі цей крематорій стоїть там і використовується, як склад.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...