App Store Google Play

Дніпропетровський крематорій слугує складом

19.05.2011 17:17
На сьогодні У Дніпропетровську існує 49 закрітих та сім відкритих цвинтарів. Місця на цвинтарях закінчаться вже через 2-3 роки, проте будувати крематорій міська влада не лише не збирається, а навіть заважає. Про це сьогодні під час прес-конференції розповів Станіслав Колесніков - директор похоронного бюро "Скорбота" у ІА "Время".

Висновок щодо настання дефіциту місць на кладовищах було зроблено на підставі реальної картини: щодня в Дніпропетровську помирає близько 50 осіб. За таких темпів - 2-3 роки і небіжчиків не буде де ховати.  

У будь-якому європейському місті, населення якого більш ніж 100 тисяч побудовано крематорій. У світі їх - 14 тисяч. В Україні усього три крематорія: в Києві, Одесі та Харкові.

- У 2003 році ми спроектували та побудували будівлю крематорія. Майже готовий був відвод землі. Але ми не змогли отримати підпис одного-єдиного чиновника - говорить Станіслав Колесніков.

Дніпропетровський крематорій мав розташовуватись за Запорізьким шосе. Згодом, через відстуність кількох дозволів, проект зупинився. А вже два роки тому "Скорбота" побудувала крематорій вже на своїй ділянці, що розташована за автобазаром.

- Майже все було готове, - говорить Колесніков, - пічі, обладнання... Потрібно було лише підключити газ та провести оздоблювальні роботи. Втім, питання так і залишилось відкритим...Досі цей крематорій стоїть там і використовується, як склад.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...