App Store Google Play

Шалені “тризубівці” у Києві зірвали мирну акцію толерантних геїв

18.05.2011 16:37
Активісти громадської організації "Тризуб" імені Степана Бандери та кількох інших націоналістичних об'єднань зірвали мирну акцію, присвячену міжнародному Дню толерантності, що відзначався 17 травня.

Як повідомляє "Коммерсантъ-Украина", організатори акції - представники сексуальних меншостей, студенти Києво-Могилянської академії та активісти руху "Інсайт" - планували провести у дворі вишу День мовчання: заклеїти собі роти пластиром, що символізувало б замовчування суспільством проблем сексуальних меншостей.

В обідню пору 17 травня близько 50 осіб дійсно з'явилися у внутрішньому дворі академії із заклеєними ротами. Активісти роздавали студентам та журналістам листівки, у яких указувалося, що в Україні заборонені одностатеві шлюби, відсутня система всиновлення дітей одностатевими парами, а також пропонувалося "писати статті про лесбіянок, геїв, бісексуальних та трансгендерних людей і носити символіку спільноти ЛГБТ ".

Протривало це всього кілька хвилин - до появи правих активістів, частина з яких була в масках. Націоналісти розгорнули невеликі плакати із зображенням трансвеститів й почали скандувати "Волю під...м!", "Даєш права для гомиків!", "Легалізуйте зоофілію!".

У підсумку націоналісти відтіснили учасників акції від камер журналістів й знову розпочали скандувати свої гасла. "Зараз ми підемо в ректорат і вимагатимемо, аби там був створений особливий підрозділ, що захищав б права студентів-під...в",- розповідав один із правих активістів, поки організатори акції і її учасників стояли осторонь.

У підсумку захисники прав сексуальних меншин всі разом покинули територію академії, очікуючи нападів з боку націоналістів. Втім, їхні побоювання виявилися необґрунтованими.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...