App Store Google Play

Шалені “тризубівці” у Києві зірвали мирну акцію толерантних геїв

18.05.2011 16:37
Активісти громадської організації "Тризуб" імені Степана Бандери та кількох інших націоналістичних об'єднань зірвали мирну акцію, присвячену міжнародному Дню толерантності, що відзначався 17 травня.

Як повідомляє "Коммерсантъ-Украина", організатори акції - представники сексуальних меншостей, студенти Києво-Могилянської академії та активісти руху "Інсайт" - планували провести у дворі вишу День мовчання: заклеїти собі роти пластиром, що символізувало б замовчування суспільством проблем сексуальних меншостей.

В обідню пору 17 травня близько 50 осіб дійсно з'явилися у внутрішньому дворі академії із заклеєними ротами. Активісти роздавали студентам та журналістам листівки, у яких указувалося, що в Україні заборонені одностатеві шлюби, відсутня система всиновлення дітей одностатевими парами, а також пропонувалося "писати статті про лесбіянок, геїв, бісексуальних та трансгендерних людей і носити символіку спільноти ЛГБТ ".

Протривало це всього кілька хвилин - до появи правих активістів, частина з яких була в масках. Націоналісти розгорнули невеликі плакати із зображенням трансвеститів й почали скандувати "Волю під...м!", "Даєш права для гомиків!", "Легалізуйте зоофілію!".

У підсумку націоналісти відтіснили учасників акції від камер журналістів й знову розпочали скандувати свої гасла. "Зараз ми підемо в ректорат і вимагатимемо, аби там був створений особливий підрозділ, що захищав б права студентів-під...в",- розповідав один із правих активістів, поки організатори акції і її учасників стояли осторонь.

У підсумку захисники прав сексуальних меншин всі разом покинули територію академії, очікуючи нападів з боку націоналістів. Втім, їхні побоювання виявилися необґрунтованими.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...