App Store Google Play

Керівник фракції “Батьківщина” напустить мерію на монополістів?

18.05.2011 16:20

Під час 11-ї чергової сесії Дніпропетровської міської ради шостого скликання керівник фракції ВО "Батьківщина" Максим Курячий звернувся до мера Івана Куліченка із запитом.

Депутат розповів, що останнім часом люди стривожені й обурені тим, що "Дніпрообленерго" розсилає повідомлення-попередження про нібито наявні у людей заборгованості за спожиту електроенергію. При цьому, у згаданих повідомленнях раз-по-раз зустрічаються завищені показання приладів обліку електроенергії. Таким чином, на людей намагаються повісити неіснуючі борги, загрожуючи, у випадку термінової несплати, відключенням.

Максим Курячий нагадав, що вартість підключення становить 500-600 грн., а кількість бригад, які виконують таке повторне підключення, підприємством-монополістом у останні місяці збільшено втроє!

Представник опозиції відзначив, що схожі дії намагається зініціювати також і міськводоканал, принаймні активно анонсує це в ЗМІ. Більше того, на під'їздах житлових будинків розклеюються оголошення, із зазначенням величезних заборгованостей й, знов-таки, з погрозами обмеження або відключення подачі води всьому житловому будинку. При цьому, всупереч вимогам законодавства, індивідуальні договори на подачу води з населенням так і не укладаються.

Ситуація, що склалася, на думку депутата, свідчить про те, що згадані дії - погоджена монополістами позиція щодо витискання грошей з населення методом шантажу й залякування. Фракція "батьківщина" у свою чергу вимагає від "Дніпроводоканалу" та "Дніпрообленерго" здійснювати стягнення заборгованості від споживачів послуг лише на підставі й у спосіб, передбачений законом.

Одночасно депутат наполіг, аби виконком міськради із залученням правоохоронних органів розібрався в ситуації, оскільки в зазначених діях названих підприємств убачаються передумови для зловживань.

Іван Куліченко на запит відреагував мляво, але пообіцяв, що "відповідні служби нададуть інформацію" і виконком "відзвітує".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...