App Store Google Play

Дніпропетровські лікарі визнали хвору на рак жінку «здоровою»

17.05.2011 10:00

На Дніпропетровщині жінка вимагає від лікарні 54 тисячі гривень компенсації за те, що медики визнали її «здоровою», тоді як у неї розвивався рак.

Мешканка Жовтих Вод Людмила Король пройшла профілактичний огляд, зокрема флюорографію, і лікарі її запевнили, що вона цілком здорова. Однак через 11 місяців у жінки діагностували запущений рак.

Злоякісну пухлину, розміром 14 на 10 сантиметрів і товщиною у 8, виявили між серцем та легенями просто на аорті. Півроку Людмила Король провела у лікарні, витримала чотири курси хіміотерапії та один - променевої.

Тоді й з'ясувала: пухлина вже була на знімках під час профілактичного огляду, але її вчасно не помітили лікарі. Через їхню неуважність вона згаяла час.

"Я запустила. Та 11 місяців - час пройшов. Можливо, якби виявили на ранній стадії, було би менше лікування, не таке тривале, менше затрат. Зараз - хіміотерапія, дівчина без волосся", - каже Король.

Те, що утворення було помітне на знімках під час профілактичного огляду, підтвердили й експерти з головного бюро судово-медичної експертизи.

Рентгенологи ж свою провину заперечують. "Лікарі у нас грамотні. І проводять огляди з великою увагою, особливо щодо онкології. Ведеться подвійний контроль", - заявила завідувач поліклініки СМСЧ-9 Ірина Білик.

Людмила Король вимагає від лікарні 50 тисяч гривень за моральну шкоду та чотири тисячі - витрачені на медикаменти. Нині її позов розглядає місцевий суд.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...