App Store Google Play

Дніпропетровські лікарі визнали хвору на рак жінку «здоровою»

17.05.2011 10:00

На Дніпропетровщині жінка вимагає від лікарні 54 тисячі гривень компенсації за те, що медики визнали її «здоровою», тоді як у неї розвивався рак.

Мешканка Жовтих Вод Людмила Король пройшла профілактичний огляд, зокрема флюорографію, і лікарі її запевнили, що вона цілком здорова. Однак через 11 місяців у жінки діагностували запущений рак.

Злоякісну пухлину, розміром 14 на 10 сантиметрів і товщиною у 8, виявили між серцем та легенями просто на аорті. Півроку Людмила Король провела у лікарні, витримала чотири курси хіміотерапії та один - променевої.

Тоді й з'ясувала: пухлина вже була на знімках під час профілактичного огляду, але її вчасно не помітили лікарі. Через їхню неуважність вона згаяла час.

"Я запустила. Та 11 місяців - час пройшов. Можливо, якби виявили на ранній стадії, було би менше лікування, не таке тривале, менше затрат. Зараз - хіміотерапія, дівчина без волосся", - каже Король.

Те, що утворення було помітне на знімках під час профілактичного огляду, підтвердили й експерти з головного бюро судово-медичної експертизи.

Рентгенологи ж свою провину заперечують. "Лікарі у нас грамотні. І проводять огляди з великою увагою, особливо щодо онкології. Ведеться подвійний контроль", - заявила завідувач поліклініки СМСЧ-9 Ірина Білик.

Людмила Король вимагає від лікарні 50 тисяч гривень за моральну шкоду та чотири тисячі - витрачені на медикаменти. Нині її позов розглядає місцевий суд.

ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...