App Store Google Play

Останній домашній матч як підсумок "Дніпра" колишнього

15.05.2011 20:18

У останній домашній грі сезону 2010-2011 "Дніпро" мінімально переміг київський "Арсенал". Граючи в дуже експериментальному складі, дніпряни не вразили грою, втім їх суперники не награли навіть на нічию.

"Дніпро" ще до гри заявив намір грати у швидкому атакувальному стилі - це стало зрозуміло із того, як активно поливали газон аж до самого почату зустрічі, аби м'яч рухався швидше.

Вийшло, як у найсміливіших очікуваннях - тільки-но інформатор оголосив по стадіону склади команд, як Назаренко елегантним ударом головою завершив швидку комбінацію за участю Шахова й Інкума. Після такого початку гра пішла, як кажуть, "для глядачів" - у наступні 20 хвилин команди мали по два шанси забивати. І якщо дніпрян виручав Лаштувка, то ударам Жуліано й Ротаня не вистачило влучності.

Потому гра дещо заспокоїлася: обидві команди перейшли на довгі розіграші зі спробами вивести на оперативний простір форвардів. Ні в одному з випадків, втім, така тактика дивідендів не принесла - й Самодін з Шацьких, й ще у більшій мірі Гладкий відверто випадали з гри, а кожен пас у їх напрямку закінчувався втратою м'яча. І лише на компенсованій арбітром хвилині господарям вдалося двічі поспіль створити гольові нагоди, втім, Шахову та Жуліано відзначитися не вдалося.

Другий тайм почався, як і перший атаками "Дніпра". Щоправда, замість гола Сергій Назаренко відзначився необов'язковою жовтою карткою за симуляцію. Погорілому разом з усім захистом довелося попрацювати з підвищеним навантаженням, але тим не менш кияни вистояли. Є у тому й доля вини господарів: у завершенні атак, як зазвичай, не щастило Жуліано, не розумів партнерів Шахов, а Гладкий хоч трішечки, але не встигав.

А після години гри події на полі стали зовсім сумними - біготня без моментів пожвавлювалася хіба парадоксальним суддівством Дмитра Жукова, який, здавалося, поставив за мету значно прорідити склад дніпрян на наступну гру з "Шахтарем". У моментах, які того не заслуговували, побачили жовте світло Ротань й Шахов, у той час як відверта грубість з боку канонірів щодо Денісова й того  таки Шахова іноді взагалі залишалася без уваги рефері.

Завдяки всьому цьому, а також впертому небажанню Хуанде Рамоса змінювати щось на полі шляхом замін, матч, який на початку справляв враження неминучого розгрому госте, під кінець нагадував сумну історію часів Володимира Безсонова, у якій головною думкою глядачів "Дніпро-Арени" була "хоч би не пропустили". На щастя для господарів. Виснажені кубковим півфіналом кияни мало що могли створити біля чижих воріт. Та й бажання особливого не проявили. А в тому єдиному моменті, коли Жуков придумав штрафний прямо проти воріт "Дніпра" й Богданов добряче приклався до м'яча, виручив Лаштувка.

В підсумку гра команди у окремі моменти, особливо спочатку, залишила надію, що такого "Дніпра" ми більше не побачимо. У Хуанде Рамоса є два місяці, аби зробити великого набору непоганих виконавців команду, яка нарешті виграє хоч щось.

"Дніпро" - "Арсенал" 1:0 (1:0)

Гол: 1:0 - Назаренко (6)

"Дніпро": Лаштувка, Інкум, Кравченко, Мандзюк, Джуліано, Чеберячко, Денисов (Феррейра, 88), Гладкий, Назаренко (Бабенко, 87), Ротань, Шахов (Льопа, 71)

"Арсенал": Погорілий, Шершун, Шоава (Хомін, 21), Міколюнас, Шацьких (Кобахідзе, 59), Богданов, Самодін, Аржанов (Ковпак, 63), Польовий, Грицай, Єщенко.

Попередження: Грицай (23), Назаренко (46), Ротань (65), Шахов (68)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...