App Store Google Play

У Дніпродзержинську пройде Матч за звання Чемпіона світу з шашок

13.05.2011 16:34

Рада директорів Міжнародної Федерації шашок на засіданні в Амстердамі 8 травня затвердила Дніпродзержинськ місцем проведення Матчу за звання Чемпіону світу з шашок-100 серед жінок.

Матч проходитиме у Дніпродзержинську з 15 до 30 червня. Про це повідомив заступник міського голови Дніпродзержинська Сергій Павлюк.

За інформацією Сергія Павлюка, організаційний комітет проведення матчу у місті вже розпочав роботу, наразі визначається місце гри, обговорюється організаційні заходи для створення необхідних умов проведення матчу, що відповідають міжнародному рівню.
Призовий фонд встановлено у розмірі від 5 до 12 тис. євро (залежно від системи гри). Боротися за найвищий титул буде трикратна чемпіонка світу Дар'я Ткаченко (Україна) та дванадцятикратна чемпіонка світу Зоя Голубєва (Латвія). Про це повідомив віце-президент Дніпропетровської обласної Федерації шашок Леонід Бройтман.

За інформацією Президента Міжнародної Федерації шашок Гаррі Оттена, учасниця матчу Зоя Голубєва висловила побажання грати традиційний матч із трьох сетів по чотири партії, за цих умов призовий фонд складатиме 5 тис. євро. Дар'я Ткаченко погодилася грати за запропонованою спонсором з Голландії Пекінською системою з десяти партій, у цьому випадку призовий фонд досягатиме 12 тис. євро, з яких 60% отримує переможець, 40% - суперник. Остаточно спортсменки оберуть систему гри 15 червня вже у Дніпродзержинську.

Проведення Матчу за звання Чемпіона світу з шашок у Дніпродзержинську визначено рішенням Міжнародної федерації шашок за поданням Федерації шашок України з огляду на успішний досвід організації у місті декількох міжнародних змагань з шашок, зокрема Всесвітньої молодіжної олімпіади з шашок-100 (у 2008 році), Всесвітнього шашкового турніру серед юніорів (у 2005 році). Дніпродзержинська міська федерація шашок об'єднує 200 спортсменів, серед яких - призери чемпіонатів світу та Європи, чемпіони України.

http://grad-dndz.info

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...