App Store Google Play

НГУ визнано найсильнішим вишем регіону

13.05.2011 11:51
За даними проведеного компанією СКМ спільно з газетою "Дело" щорічного дослідження щодо складання рейтингу вишів України, Національний гірничий університет визнано найсильнішим в Південному регіоні.  Крім того, НГУ посів шосте місце у загальнонаціональному рейтингу.

Разом з Дніпропетровськими вишами за місця у регіональному  рейтингу змагалися ВНЗ Одеси та Запоріжжя - загалом 62 вищих навчальних заклади.

Друге і третє місця в регіональному рейтингу посіли також дніпропетровські виші - Дніпропетровський національний університет та Національна металургійна академія України.

У висновках експертів підкреслюється, що саме в Південному регіоні працюють виші, які забезпечують високий рівень підготовки, зокрема, фахівців інженерно-технічних, юридичних та архітектурно-будівельних спеціальностей.

До числа інших сильних ВНЗ віднесено також Запорізький національний технічний університет, Український державний хіміко-технологічний університет, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту  ім. Академіка Лазаряна  та Придніпровську державну академію будівництва та архітектури.

 

Балл и место в общенациональном рейтинге

Балл и место в  регионе

Днепропетровск - Национальный горный университет

29 (6)

90 (1)

 

Днепропетровск - Днепропетровский национальный университет

23 (7)

82 (2)

Днепропетровск - Национальная металлургическая академия Украины

22 (7)

68 (3)

Запорожье - Запорожский национальный технический университет

18 (7)

48 (4)

Днепропетровск - Государственное высшее учебное заведение «Украинский государственный химико-технологический университет»

17 (8)

45 (4)

Днепропетровск - Днепропетровский национальный университет железнодорожного транспорта имени академика В.Лазаряна

15 (8)

42 (4)

Днепропетровск - Приднепровская государственная академия строительства и архитектуры

16 (8)

42 (4)

Одесса - Одесский национальный политехнический университет

17 (8)

37 (5)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...