App Store Google Play

Друг Януковича і екс-міністр поділять півмільярда в Дніпропетровську

12.05.2011 13:40
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області за результатами тендеру 5 травня уклала низку угод на будівництво автомобільної дороги М-04 Знам'янка - Луганськ - Ізварине на ділянці обходу м.Дніпропетровська на загальну суму 430,63 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Роботи на ділянці км 187+407 автодороги Знам'янка - Луганськ - Ізварине - км 425+295 автодороги Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя виконають три компанії.

ЗАТ «Трест Дніпробуд» отримає 258,60 млн грн. Компанія контролюється її менеджментом і екс-міністром транспорту Леонідом Костюченко, який очолює Асоціацію міжнародних перевізників.

ТОВ «Дор-Строй» отримає 67,12 млн грн. Компанія має засновниками британську фірму «Любові файнес лімітед», Тоню Наумкіну, Ірину Демішкан і Ігоря Мездріна, який є сином Миколи Мездрина, першого заступника голови Служби автодоріг України.

Ірина Демішкан є дружиною голови Державної служби автодоріг Володимира Демішкана. Він відомий як старовинний товариш Віктора Януковича, з яким познайомився в 1980-х роках, коли майбутній президент України директором автобази «Орджонікідзевугілля», а Демішкан був директором АТП в Луганській області.

ТОВ «Дор-Строй» зареєстровано в смт.Новоархангельськ Кіровоградської області, де народився Володимир Демішкан.

ТОВ «Юнікобуд» отримає 104,91 млн грн. Компанія має засновниками донеччанина Челябі-заде Юсіф Узеир Огли і вищезгадану фірму «Дор-Строй», яка контролюється керівниками «Укравтодору».

Раніше підряд вартістю 65,76 млн грн. на роботи на ділянці км 187+407 автодороги Знам'янка - Луганськ - Ізварине - км 425+295 автодороги Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя отримало ТОВ «БМП Планета - Міст».

"Наші гроші"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...