App Store Google Play

Друг Януковича і екс-міністр поділять півмільярда в Дніпропетровську

12.05.2011 13:40
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області за результатами тендеру 5 травня уклала низку угод на будівництво автомобільної дороги М-04 Знам'янка - Луганськ - Ізварине на ділянці обходу м.Дніпропетровська на загальну суму 430,63 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Роботи на ділянці км 187+407 автодороги Знам'янка - Луганськ - Ізварине - км 425+295 автодороги Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя виконають три компанії.

ЗАТ «Трест Дніпробуд» отримає 258,60 млн грн. Компанія контролюється її менеджментом і екс-міністром транспорту Леонідом Костюченко, який очолює Асоціацію міжнародних перевізників.

ТОВ «Дор-Строй» отримає 67,12 млн грн. Компанія має засновниками британську фірму «Любові файнес лімітед», Тоню Наумкіну, Ірину Демішкан і Ігоря Мездріна, який є сином Миколи Мездрина, першого заступника голови Служби автодоріг України.

Ірина Демішкан є дружиною голови Державної служби автодоріг Володимира Демішкана. Він відомий як старовинний товариш Віктора Януковича, з яким познайомився в 1980-х роках, коли майбутній президент України директором автобази «Орджонікідзевугілля», а Демішкан був директором АТП в Луганській області.

ТОВ «Дор-Строй» зареєстровано в смт.Новоархангельськ Кіровоградської області, де народився Володимир Демішкан.

ТОВ «Юнікобуд» отримає 104,91 млн грн. Компанія має засновниками донеччанина Челябі-заде Юсіф Узеир Огли і вищезгадану фірму «Дор-Строй», яка контролюється керівниками «Укравтодору».

Раніше підряд вартістю 65,76 млн грн. на роботи на ділянці км 187+407 автодороги Знам'янка - Луганськ - Ізварине - км 425+295 автодороги Бориспіль - Дніпропетровськ - Запоріжжя отримало ТОВ «БМП Планета - Міст».

"Наші гроші"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...