App Store Google Play

На Дніпропетровщині овочі та фрукти подорожчали на третину

11.05.2011 17:24
Цінова ситуація, що склалася на ринках Дніпропетровської області у квітні, порівняно з березнем поточного року характеризується підвищенням цін на продукти рослинництва та зниженням цін на продукти тваринництва. Про це повідомили в Головному управлінні статистики в Дніпропетровській області.

За інформацією Головного управління, подорожчали яблука (на третину), борошно (на 7,5%), крупи (на 4,5%), овочі та олія (на 3%). Натомість подешевшали яйця (на 11,7%), сало (на 7,8%) та молочні продукти (на 2,3%).

Порівняно з квітнем 2010 року відбулося підвищення цін у цілому на 9,8%, у тому числі на продукти рослинництва - на третину. Вартість продуктів тваринництва зменшилася на 2,2%.

На обстежуваних ринках області найдешевші капусту ранню, цибулю ріпчасту, яловичину та сало можна було придбати у Дніпропетровську; бобові, картоплю, огірки свіжі та солоні, помідори свіжі та солоні, олію, свинину, курей, молоко, масло вершкове, сир (творог), сметану, яйця та рибу - у Кривому Розі; капусту пізню, моркву, часник, телятину, гусей та мед - у Павлограді.

Серед суміжних обласних центрів найнижча ціна на картоплю була зареєстрована у Кіровограді (6 грн за кг), найвища - у Луганську (8,25 грн), на молоко - у м.Кіровограді (6,50 грн за л) та Дніпропетровську (8,60 грн), на свинину - у Кіровограді (41 грн за кг) та Донецьку (50,42 грн), відповідно.

На ринках Дніпропетровська дешевшими, ніж на ринках міст Кіровограда, Харкова, Донецька, Запоріжжя та Луганська, були капуста пізня, цибуля ріпчаста та буряки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...