App Store Google Play

На Дніпропетровщині овочі та фрукти подорожчали на третину

11.05.2011 17:24
Цінова ситуація, що склалася на ринках Дніпропетровської області у квітні, порівняно з березнем поточного року характеризується підвищенням цін на продукти рослинництва та зниженням цін на продукти тваринництва. Про це повідомили в Головному управлінні статистики в Дніпропетровській області.

За інформацією Головного управління, подорожчали яблука (на третину), борошно (на 7,5%), крупи (на 4,5%), овочі та олія (на 3%). Натомість подешевшали яйця (на 11,7%), сало (на 7,8%) та молочні продукти (на 2,3%).

Порівняно з квітнем 2010 року відбулося підвищення цін у цілому на 9,8%, у тому числі на продукти рослинництва - на третину. Вартість продуктів тваринництва зменшилася на 2,2%.

На обстежуваних ринках області найдешевші капусту ранню, цибулю ріпчасту, яловичину та сало можна було придбати у Дніпропетровську; бобові, картоплю, огірки свіжі та солоні, помідори свіжі та солоні, олію, свинину, курей, молоко, масло вершкове, сир (творог), сметану, яйця та рибу - у Кривому Розі; капусту пізню, моркву, часник, телятину, гусей та мед - у Павлограді.

Серед суміжних обласних центрів найнижча ціна на картоплю була зареєстрована у Кіровограді (6 грн за кг), найвища - у Луганську (8,25 грн), на молоко - у м.Кіровограді (6,50 грн за л) та Дніпропетровську (8,60 грн), на свинину - у Кіровограді (41 грн за кг) та Донецьку (50,42 грн), відповідно.

На ринках Дніпропетровська дешевшими, ніж на ринках міст Кіровограда, Харкова, Донецька, Запоріжжя та Луганська, були капуста пізня, цибуля ріпчаста та буряки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Шостий номер на посаді президента до такої межі додзвонився Путіну, допримирявся з Московією, що Україна вже перетворилася з суб‘єкту міжнародних відносин і геополітики на об‘єкт, думка як...
Що ближче 9-те травня, тим більше ми чуємо здавалося би незбагненні біснування у Кремлі та виразки місцевих наших груп, які орієнтуються на Москву.Деякі російські аналітики (Піонтковський чи, наприкла...
Ви хочете зупинити зелений реванш?Відрубати зелену голову совково-рашистській гідрі так само, як перед тим відрубали синю і червону?Я теж. Але ще дужче хочу зупинити, нарешті, постійні коливання внутр...
Васіліса ТРОФИМОВИЧ

Чи в нас уже 37 рік?

Офіційно. У зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в Україні, звертаюся до усіх проукраїнських політичних партій та рухів, таких як партії «Європейьска Солідарність», «Г...