App Store Google Play

На Дніпропетровщині овочі та фрукти подорожчали на третину

11.05.2011 17:24
Цінова ситуація, що склалася на ринках Дніпропетровської області у квітні, порівняно з березнем поточного року характеризується підвищенням цін на продукти рослинництва та зниженням цін на продукти тваринництва. Про це повідомили в Головному управлінні статистики в Дніпропетровській області.

За інформацією Головного управління, подорожчали яблука (на третину), борошно (на 7,5%), крупи (на 4,5%), овочі та олія (на 3%). Натомість подешевшали яйця (на 11,7%), сало (на 7,8%) та молочні продукти (на 2,3%).

Порівняно з квітнем 2010 року відбулося підвищення цін у цілому на 9,8%, у тому числі на продукти рослинництва - на третину. Вартість продуктів тваринництва зменшилася на 2,2%.

На обстежуваних ринках області найдешевші капусту ранню, цибулю ріпчасту, яловичину та сало можна було придбати у Дніпропетровську; бобові, картоплю, огірки свіжі та солоні, помідори свіжі та солоні, олію, свинину, курей, молоко, масло вершкове, сир (творог), сметану, яйця та рибу - у Кривому Розі; капусту пізню, моркву, часник, телятину, гусей та мед - у Павлограді.

Серед суміжних обласних центрів найнижча ціна на картоплю була зареєстрована у Кіровограді (6 грн за кг), найвища - у Луганську (8,25 грн), на молоко - у м.Кіровограді (6,50 грн за л) та Дніпропетровську (8,60 грн), на свинину - у Кіровограді (41 грн за кг) та Донецьку (50,42 грн), відповідно.

На ринках Дніпропетровська дешевшими, ніж на ринках міст Кіровограда, Харкова, Донецька, Запоріжжя та Луганська, були капуста пізня, цибуля ріпчаста та буряки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...