App Store Google Play

Чи повернуть танці з червоним прапором Дніпропетровську ЄВРО?

11.05.2011 16:12
Народний  депутат України (фракція  Комуністичної партії України) Олександр Голуб, який був першим секретарем львівського обкому КПУ, упевнений, що у зв'язку з подіями у Львові, ЄВРО-2012 повинне бути перенесене в Дніпропетровськ та Одесу.

Про це повідомляє «Днепропетровск. Комментарии» з посиланням на прес-служби КПУ.

"Безумовно, та більшість, що сьогодні є у Львівській обласній раді, Львівській міській раді перетворили Львів у такий фашистський анклав, де не діє Конституція України та її закони", - сказав Олександр Голуб.

вважаю, що в цьому випадку влада повинна застосувати досить тверді рішення - ці ради повинні бути розпущені. Це цілком очевидно", - заявив комуніст.

На  його думку, "і керівництво УЄФА, і керівництво України повинні розглянути питання щодо перенесення змагань ЄВРО-2012 у якесь інше місто". "Наприклад, Дніпропетровськ або Одесу. І час, і можливості для цього, безумовно, є", - запропонував він.

У свою чергу, лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко висловив думку, що провокатори у Львові діяли проти українського народу й влади. Він також вважає за доцільне позбавити Львів права на проведення ігор чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Нагадаємо, під час святкування Дня Перемоги у Львові відбулися масові заворушення за участю проросійських та українських націоналістичних організацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...