App Store Google Play

Чи повернуть танці з червоним прапором Дніпропетровську ЄВРО?

11.05.2011 16:12
Народний  депутат України (фракція  Комуністичної партії України) Олександр Голуб, який був першим секретарем львівського обкому КПУ, упевнений, що у зв'язку з подіями у Львові, ЄВРО-2012 повинне бути перенесене в Дніпропетровськ та Одесу.

Про це повідомляє «Днепропетровск. Комментарии» з посиланням на прес-служби КПУ.

"Безумовно, та більшість, що сьогодні є у Львівській обласній раді, Львівській міській раді перетворили Львів у такий фашистський анклав, де не діє Конституція України та її закони", - сказав Олександр Голуб.

вважаю, що в цьому випадку влада повинна застосувати досить тверді рішення - ці ради повинні бути розпущені. Це цілком очевидно", - заявив комуніст.

На  його думку, "і керівництво УЄФА, і керівництво України повинні розглянути питання щодо перенесення змагань ЄВРО-2012 у якесь інше місто". "Наприклад, Дніпропетровськ або Одесу. І час, і можливості для цього, безумовно, є", - запропонував він.

У свою чергу, лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко висловив думку, що провокатори у Львові діяли проти українського народу й влади. Він також вважає за доцільне позбавити Львів права на проведення ігор чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Нагадаємо, під час святкування Дня Перемоги у Львові відбулися масові заворушення за участю проросійських та українських націоналістичних організацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...