App Store Google Play

Циркін - антипод Куліченка: маючи 5 мільйонів доходів, не має нічого

10.05.2011 19:06

Як ми вже повідомляли, сайт "Коментарі: Дніпропетровськ" провів розслідування й оприлюднив податкові декларації найвищих посадовців Дніпропетровська. Зокрема, міський голова Іван Куліченко, який жевріє на зарплату міського голови, виявися власником майже гектарного обійстя у елітному районі міста з розташованим на ньому палацом.

Але перший заступник міського голови (точніше, один з двох перших - з самовизначенням у дніпропетровських можновладців великі проблеми) Ігор Маркович Циркін пішов набагато далі: він у своїй податковій декларації зізнався, що нічим не володіє, але при цьому отримує шалену кучу грошей.

Згідно з декларацією про доходи Ігоря Циркіна, чиновник на утримання невизначеного в декларації рухомого і нерухомого майна у 2010 р. витратив 32 000 грн, або по 2500 грн на місяць.

Крім цього, за оренду чогось, Циркін платить 43 000 грн на рік. За таку суму можна зняти, наприклад, квартиру без особливих претензій для сім'ї з чотирьох осіб у центральній частині міста.

Не маючи ні власного житла, ні автотранспорту, у якості відсотків та дивідендів заступник мера Циркін отримав 4 800 000 грн за минулий рік.

Разом з тим оренда не задекларованої землі принесла заступнику мера 16 500 грн за рік і "збагачує" чиновника на 1 500 грн на місяць. Це становить суму, що перевищує половину зарплати чиновника на місяць, тобто 2 800 грн.

Однак зарплата держслужбовця в сітці загальних доходів Циркіна складає суму, меншу в 1700 разів від загальної суми його доходів.

Про реакцію податківців на декларацію посадовця жодне видання не повідомляє.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...