App Store Google Play

ГРАД знову нагадав Куліченку про Статут. Мер вдає глухонімого

10.05.2011 11:27

Громадська організація "ГРАД - Громадянський актив Дніпропетровщини" звернулася до міського голови Дніпропетровська Івана Куліченка з повторним запитом щодо Статуту комунального підприємства "Муніципальна гвардія". Запит було зареєстровано канцелярією міськради 10 травня.

У запиті ГО ГРАД, зокрема, нагадується, що у зв'язку із прийняттям 02.02.2011 року 8 сесією Дніпропетровської міської ради  рішення «Про створення КП «Муніципальна гвардія» Дніпропетровської міської ради» Дніпропетровська обласна громадська організація «ГРАД - Громадянський актив Дніпропетровщини» вже направляла інформаційні запити на імя міського голови від 04.02.2011 (вхідний № 15/72),  від 14.02.2011 (вхідні №№ 15/105, 15/106), які теж були зареєстровані.

У вказаних інформаційних запитах запрошувалась інформація, пов'язана із створенням КП «Муніципальна гвардія» Дніпропетровської міської ради, зокрема Статут підприємства, інформація щодо бюджету організації, джерел фінансування тощо.

Як відзначив координатор ГО ГРАД Василь Сухов, до цього часу, в порушення встановленого чинним законодавством строку, Іваном Куліченком не надана відповідь та запрошувана публічна інформація, яка стосується прав та законних інтересів територіальної громади, що свідчить про порушення посадовими особами апарату Дніпропетровської міської ради  вимог ч.2 ст. 19 Конституції України та явну неповагу до інститутів громадянського суспільства, або про службову недбалість посадових осіб.

Ситуація для міської ради, яка зі створенням приватної охоронної структури за бюджетний кошт, як то кажуть, "грає втемну", ускладнилася 9 травня, адже вступив у дію Закон України "Про доступ до публічної інформації".

Саме на підставі нового Закону, а також п.2 пп. 14 Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 "Про питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" ГРАД повторно попросив надати копію Статуту КП «Муніципальна гвардія» Дніпропетровської міської ради та іншу інформацію, пов'язану із створенням і діяльністю «Муніципальної гвардії», яка не була вчасно надана, для  проведення громадської експертизи.

Координатор ГРАД Василь Сухов наголосив, що інформаційний запит здійснюється повторно і не потребує додаткової перевірки, тож він вимагатиме відповіді від апарату міської ради в скорочений термін (до 10 днів).

Крім іншого, громадський активіст вимагає притягнути до відповідальності посадових осіб апарату  Дніпропетровської міської ради, які допустили службову недбалість в роботі із зверненнями громадської організації, та повідомити ГРАД щодо заходів, вжитих до згаданих посадових осіб. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...