App Store Google Play

ГРАД знову нагадав Куліченку про Статут. Мер вдає глухонімого

10.05.2011 11:27

Громадська організація "ГРАД - Громадянський актив Дніпропетровщини" звернулася до міського голови Дніпропетровська Івана Куліченка з повторним запитом щодо Статуту комунального підприємства "Муніципальна гвардія". Запит було зареєстровано канцелярією міськради 10 травня.

У запиті ГО ГРАД, зокрема, нагадується, що у зв'язку із прийняттям 02.02.2011 року 8 сесією Дніпропетровської міської ради  рішення «Про створення КП «Муніципальна гвардія» Дніпропетровської міської ради» Дніпропетровська обласна громадська організація «ГРАД - Громадянський актив Дніпропетровщини» вже направляла інформаційні запити на імя міського голови від 04.02.2011 (вхідний № 15/72),  від 14.02.2011 (вхідні №№ 15/105, 15/106), які теж були зареєстровані.

У вказаних інформаційних запитах запрошувалась інформація, пов'язана із створенням КП «Муніципальна гвардія» Дніпропетровської міської ради, зокрема Статут підприємства, інформація щодо бюджету організації, джерел фінансування тощо.

Як відзначив координатор ГО ГРАД Василь Сухов, до цього часу, в порушення встановленого чинним законодавством строку, Іваном Куліченком не надана відповідь та запрошувана публічна інформація, яка стосується прав та законних інтересів територіальної громади, що свідчить про порушення посадовими особами апарату Дніпропетровської міської ради  вимог ч.2 ст. 19 Конституції України та явну неповагу до інститутів громадянського суспільства, або про службову недбалість посадових осіб.

Ситуація для міської ради, яка зі створенням приватної охоронної структури за бюджетний кошт, як то кажуть, "грає втемну", ускладнилася 9 травня, адже вступив у дію Закон України "Про доступ до публічної інформації".

Саме на підставі нового Закону, а також п.2 пп. 14 Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 "Про питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" ГРАД повторно попросив надати копію Статуту КП «Муніципальна гвардія» Дніпропетровської міської ради та іншу інформацію, пов'язану із створенням і діяльністю «Муніципальної гвардії», яка не була вчасно надана, для  проведення громадської експертизи.

Координатор ГРАД Василь Сухов наголосив, що інформаційний запит здійснюється повторно і не потребує додаткової перевірки, тож він вимагатиме відповіді від апарату міської ради в скорочений термін (до 10 днів).

Крім іншого, громадський активіст вимагає притягнути до відповідальності посадових осіб апарату  Дніпропетровської міської ради, які допустили службову недбалість в роботі із зверненнями громадської організації, та повідомити ГРАД щодо заходів, вжитих до згаданих посадових осіб. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...