App Store Google Play

ГРАД знову нагадав Куліченку про Статут. Мер вдає глухонімого

10.05.2011 11:27

Громадська організація "ГРАД - Громадянський актив Дніпропетровщини" звернулася до міського голови Дніпропетровська Івана Куліченка з повторним запитом щодо Статуту комунального підприємства "Муніципальна гвардія". Запит було зареєстровано канцелярією міськради 10 травня.

У запиті ГО ГРАД, зокрема, нагадується, що у зв'язку із прийняттям 02.02.2011 року 8 сесією Дніпропетровської міської ради  рішення «Про створення КП «Муніципальна гвардія» Дніпропетровської міської ради» Дніпропетровська обласна громадська організація «ГРАД - Громадянський актив Дніпропетровщини» вже направляла інформаційні запити на імя міського голови від 04.02.2011 (вхідний № 15/72),  від 14.02.2011 (вхідні №№ 15/105, 15/106), які теж були зареєстровані.

У вказаних інформаційних запитах запрошувалась інформація, пов'язана із створенням КП «Муніципальна гвардія» Дніпропетровської міської ради, зокрема Статут підприємства, інформація щодо бюджету організації, джерел фінансування тощо.

Як відзначив координатор ГО ГРАД Василь Сухов, до цього часу, в порушення встановленого чинним законодавством строку, Іваном Куліченком не надана відповідь та запрошувана публічна інформація, яка стосується прав та законних інтересів територіальної громади, що свідчить про порушення посадовими особами апарату Дніпропетровської міської ради  вимог ч.2 ст. 19 Конституції України та явну неповагу до інститутів громадянського суспільства, або про службову недбалість посадових осіб.

Ситуація для міської ради, яка зі створенням приватної охоронної структури за бюджетний кошт, як то кажуть, "грає втемну", ускладнилася 9 травня, адже вступив у дію Закон України "Про доступ до публічної інформації".

Саме на підставі нового Закону, а також п.2 пп. 14 Указу Президента України від 05.05.2011 № 547/2011 "Про питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" ГРАД повторно попросив надати копію Статуту КП «Муніципальна гвардія» Дніпропетровської міської ради та іншу інформацію, пов'язану із створенням і діяльністю «Муніципальної гвардії», яка не була вчасно надана, для  проведення громадської експертизи.

Координатор ГРАД Василь Сухов наголосив, що інформаційний запит здійснюється повторно і не потребує додаткової перевірки, тож він вимагатиме відповіді від апарату міської ради в скорочений термін (до 10 днів).

Крім іншого, громадський активіст вимагає притягнути до відповідальності посадових осіб апарату  Дніпропетровської міської ради, які допустили службову недбалість в роботі із зверненнями громадської організації, та повідомити ГРАД щодо заходів, вжитих до згаданих посадових осіб. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...