App Store Google Play

Жуков: Муніципальна гвардія - це суцільна афера

05.05.2011 16:39
Підписання уставу КП «Муніципальна гвардія» без прийняття його на сесії, діяльність підприємства без ліцензії та спроби підміняти собою роботу правоохоронних органів - це суцільна афера.

Про це заявив лідер фракції «Україна Майбутнього» Дніпропетровської міськради Сергій Жуков, повідомляє прес-служба партії.

«Куліченко підписав устав, не виносячи його на сесію. Це підтверджує офіційно отримана нами стенограма  сесії.  Підробка мера Куліченка полягає в тому, що в рішення міськради пункт про прийняття уставу внесений, але на сесію він не виносився. Муніципальна гвардія - це суцільна афера. Зараз ми бачимо спроби замести сліди заднім числом», - заявив Жуків.

Депутат також звернув увагу на те, що головні види діяльності КП «Муніципальна гвардія», зазначені в довідці Головного управління статистики, далеко не ті, які озвучив з трибуни мер.

«Муніципальна гвардія - комунальне підприємство із чітко визначеними видами діяльності, які зазначені в довідці Головного управління статистики: проведення розслідувань та забезпечення безпеки, освіта дорослих та інші види освіти, діяльність у галузі охорони громадського порядку та безпеки, електромонтажні роботи», - процитував довідку Жуків.

Крім цього, у самому уставі підприємства є положення, що суперечать законам України.

«В уставі зазначене право працівників «Муніципальної гвардії» складати адміністративні протоколи. Це прямо суперечить ст. 254 Кодексу України про адміністративні правопорушення, де сказано, що такі протоколи може складати тільки вповноважена посадова особа, представник громадської організації або органу місцевого самоврядування. А «Муніципальна гвардія» - усього лише комунальне підприємство», - підкреслив депутат.

На питання, про  причини таких грубих порушень, Жуков припустив, що можлива причина - поспіх.

«Причина грубих порушень закону - непояснений поспіх. Чомусь потрібно було терміново провести всі рішення. Може бути, тому, що вже 7 лютого, у день реєстрації підприємства, за 17 днів до одержання ліцензії, «гвардійці» надавали охоронні послуги особам, що здійснюють рейдерский захоплення готелю «Дніпропетровськ»?», - припустив він.

«Муніципальна гвардія - це звичайна охоронна фірма, що не має права городянам і підприємцям указувати, що їм робити», - резюмував Жуків.

Нагадаємо, що Дніпроград неодноразово наголошував на незаконності створеного на вимогу заступника губернатора Дніпропетровщини Івана Ступака комунального підприємства, яке з першого ж дня перетворилося на приватну охоронну структуру, що фінансується з бюджету міста.

Ані депуати, ані журналісти в матеріалах, підготовлених березневої та останньої квітневої сесій Дніпропетровської міськради не знайшли уставу даного комунального підприємства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...