App Store Google Play

ГРАД запитав в Удода, хто і скільки заробить на прапорах

05.05.2011 17:23

Громадянський актив Дніпропетровщини у особі його координатора Василя Сухова звернувся до Голови Дніпропетровської обласної ради Євгенія Удода із інформаційним запитом. Головною вимогою громадянських активістів є оприлюденнення джерел фінансування та підрядників, які мають у найкоротший термін виготовити близько тисячі "прапорів перемоги".

В запиті нагадується, що 29 квітня 2011 року шостою сесією Дніпропетровської обласної ради шостого скликання було прийнято рішення «Про використання копій Прапора Перемоги  під час заходів з відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

Вказаним рішенням зобов'язано на адміністративних будівлях обласної ради та обласних комунальних підприємств і закладів підняти 9 травня 2011 року копії Прапора Перемоги. Також рекомендовано вивісити 9 травня 2011 року поряд з Державним прапором України копії Прапора Перемоги на будівлях органів виконавчої влади, міських, районних, селищних, та сільських рад, комунальних підприємств та закладів та використовувати копії Прапора Перемоги під час здійснення урочистих заходів, присвячених 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Необхідна кількість копій "прапора перемоги" для виконання вказаного рішення складає щонайменше 1000 шт. Оскільки виготовлення копій прапорів для використання на відповідних заходах потребує бюджетних видатків, рішення обласної ради  потребує відповідного фінансово-економічного обґрунтування, як того вимагає  Бюджетний кодекс України.

В той же час зазначене рішення обласної ради не містить інформації щодо джерел фінансування виготовлення копій "прапора перемоги", а ні посилання на проведення тендеру із закупівлі послуг з пошиття/придбання  копій Прапора Перемоги за кошти місцевого бюджету.

З урахуванням викладеного та вимог діючого законодавства, на підставі Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про інформацію», «Про «Про доступ до публічної інформації», з урахуванням вимог Президента України щодо відкритості і прозорості влади та боротьби з корупцією в органах влади і місцевого самоврядування та з метою інформування громадськості щодо фінансування виконання цього рішення облради ГРАД просить надати наступну інформацію:

- джерела фінансування рішення облради та їх загальний обсяг;

- рішення тендерного комітету із закупівлі товарів/послуг з пошиття/придбання  копій "прапора перемоги" (дата, номер рішення, кількість учасників тендеру, данні на переможця, умови тендеру на закупівлю товарів/послуг з пошиття/придбання  копій "прапора перемоги", загальний обсяг тендерного замовлення в грн../шт.., адресу розміщення цієї інформації в ЗМІ).

Резюмуючи викладене, Василь Сухов зазначив, що оскільки запрошувана інформація не потребує додаткової перевірки, попросив надати йому відповідь в скорочений термін.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...