App Store Google Play

ГРАД запитав в Удода, хто і скільки заробить на прапорах

05.05.2011 17:23

Громадянський актив Дніпропетровщини у особі його координатора Василя Сухова звернувся до Голови Дніпропетровської обласної ради Євгенія Удода із інформаційним запитом. Головною вимогою громадянських активістів є оприлюденнення джерел фінансування та підрядників, які мають у найкоротший термін виготовити близько тисячі "прапорів перемоги".

В запиті нагадується, що 29 квітня 2011 року шостою сесією Дніпропетровської обласної ради шостого скликання було прийнято рішення «Про використання копій Прапора Перемоги  під час заходів з відзначення 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

Вказаним рішенням зобов'язано на адміністративних будівлях обласної ради та обласних комунальних підприємств і закладів підняти 9 травня 2011 року копії Прапора Перемоги. Також рекомендовано вивісити 9 травня 2011 року поряд з Державним прапором України копії Прапора Перемоги на будівлях органів виконавчої влади, міських, районних, селищних, та сільських рад, комунальних підприємств та закладів та використовувати копії Прапора Перемоги під час здійснення урочистих заходів, присвячених 66-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Необхідна кількість копій "прапора перемоги" для виконання вказаного рішення складає щонайменше 1000 шт. Оскільки виготовлення копій прапорів для використання на відповідних заходах потребує бюджетних видатків, рішення обласної ради  потребує відповідного фінансово-економічного обґрунтування, як того вимагає  Бюджетний кодекс України.

В той же час зазначене рішення обласної ради не містить інформації щодо джерел фінансування виготовлення копій "прапора перемоги", а ні посилання на проведення тендеру із закупівлі послуг з пошиття/придбання  копій Прапора Перемоги за кошти місцевого бюджету.

З урахуванням викладеного та вимог діючого законодавства, на підставі Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про інформацію», «Про «Про доступ до публічної інформації», з урахуванням вимог Президента України щодо відкритості і прозорості влади та боротьби з корупцією в органах влади і місцевого самоврядування та з метою інформування громадськості щодо фінансування виконання цього рішення облради ГРАД просить надати наступну інформацію:

- джерела фінансування рішення облради та їх загальний обсяг;

- рішення тендерного комітету із закупівлі товарів/послуг з пошиття/придбання  копій "прапора перемоги" (дата, номер рішення, кількість учасників тендеру, данні на переможця, умови тендеру на закупівлю товарів/послуг з пошиття/придбання  копій "прапора перемоги", загальний обсяг тендерного замовлення в грн../шт.., адресу розміщення цієї інформації в ЗМІ).

Резюмуючи викладене, Василь Сухов зазначив, що оскільки запрошувана інформація не потребує додаткової перевірки, попросив надати йому відповідь в скорочений термін.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...