App Store Google Play

Дніпропетровська ПЗУ провела конференцію

04.05.2011 13:52

20 квітня 2011 року в Дніпропетровську відбулась XVI чергова звітно-виборча конференція Дніпропетровської обласної організації Партії Зелених України.

На конференції про свою діяльність звітував голова ДОО ПЗУ Павло Хазан. Він розповів про результати роботи організації протягом останніх 2 років, досягнення та перспективи розвитку партійної структури та подякував колегам за спільну роботу по розбудові організації.

Як повідомив Хазан, сьогодні  в місцевих радах області працюють 13 зелених депутатів. На останніх виборах в міськраду Дніпропетровська ПЗУ посіла 10 місце з 44 партій та набрала 1,27% що склало близько 4 тис. голосів, трохи поступившись "Свободі", та обігнала "Нашу Україну".

До завдань партії н майбутній період очільник осередку додав якомога ширше висвітлення діяльності партії в медійному просторі, застосовуючи перш за все локальні газети, теле та радіопрограми, соціальні мережі, а також пряму роботу із виборцями.

"Наша мета - квітуча та зелена Україна, що прямує шляхом сталого розвитку у цивілізоване європейське суспільство. Отже на всіх рівнях влади наші депутати, члени виконкомів та начальники управлінь мають втілювати нашу зелену ідеологію. Ми впевнені, що ми на правильному шляху. Зелені в Європі міцнішають з кожними виборами, зокрема наші колеги в Німеччині отримали більше 60% на останніх виборах до місцевих рад в одній із земель», - зазначив Хазан.

Уповноважений представник голови ПЗУ, голова Донецької обласної організації ПЗУ Василь Арбузов подякував керівництву ДОО ПЗУ за вагомий внесок у розбудову Партії Зелених України. Він зазначив, що Дніпропетровська обласна організація як і раніше є ідеологічним центром партії та взірцем ефективної роботи.

На конференції було переобрано керівний склад ДОО ПЗУ. Павло Хазан знову був одноголосно обраний головою ДОО ПЗУ, заступниками голови - Олексій Ангурець та Вячеслав Горобець. Михайло Нечипор був обраний головою контрольно-ревізійної комісії ДОО ПЗУ.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...