App Store Google Play

Дніпропетровська ПЗУ провела конференцію

04.05.2011 13:52

20 квітня 2011 року в Дніпропетровську відбулась XVI чергова звітно-виборча конференція Дніпропетровської обласної організації Партії Зелених України.

На конференції про свою діяльність звітував голова ДОО ПЗУ Павло Хазан. Він розповів про результати роботи організації протягом останніх 2 років, досягнення та перспективи розвитку партійної структури та подякував колегам за спільну роботу по розбудові організації.

Як повідомив Хазан, сьогодні  в місцевих радах області працюють 13 зелених депутатів. На останніх виборах в міськраду Дніпропетровська ПЗУ посіла 10 місце з 44 партій та набрала 1,27% що склало близько 4 тис. голосів, трохи поступившись "Свободі", та обігнала "Нашу Україну".

До завдань партії н майбутній період очільник осередку додав якомога ширше висвітлення діяльності партії в медійному просторі, застосовуючи перш за все локальні газети, теле та радіопрограми, соціальні мережі, а також пряму роботу із виборцями.

"Наша мета - квітуча та зелена Україна, що прямує шляхом сталого розвитку у цивілізоване європейське суспільство. Отже на всіх рівнях влади наші депутати, члени виконкомів та начальники управлінь мають втілювати нашу зелену ідеологію. Ми впевнені, що ми на правильному шляху. Зелені в Європі міцнішають з кожними виборами, зокрема наші колеги в Німеччині отримали більше 60% на останніх виборах до місцевих рад в одній із земель», - зазначив Хазан.

Уповноважений представник голови ПЗУ, голова Донецької обласної організації ПЗУ Василь Арбузов подякував керівництву ДОО ПЗУ за вагомий внесок у розбудову Партії Зелених України. Він зазначив, що Дніпропетровська обласна організація як і раніше є ідеологічним центром партії та взірцем ефективної роботи.

На конференції було переобрано керівний склад ДОО ПЗУ. Павло Хазан знову був одноголосно обраний головою ДОО ПЗУ, заступниками голови - Олексій Ангурець та Вячеслав Горобець. Михайло Нечипор був обраний головою контрольно-ревізійної комісії ДОО ПЗУ.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...