App Store Google Play

Іван Іванич більше не Фонтанич!

30.04.2011 15:07
Беззмінний керівник Дніпропетровська на протязі вже 12 років Іван Куліченко мало чим може похвалитися із досягнень, крім хіба що півтора десятками найрізноманітніших фонтанів, відкритих за цей час по всьому місту. Одному з водно-технічних улюбленців міського голови навіть не знайшлося місця на вулицях та у парках, тому його збудували безпосередньо на Дніпрі, воду з якого він і викидає вгору.

І ось настала своєрідна "компенсація" - під час своєї вже четвертої каденції Іван Куліченко не побудував, а зруйнував фонтан. Та не абиякий, а головний фонтан міста - той що на Центральній площі біля ЦУМу.

Писати, що при цьому думку громади ніхто не питав і прислухатися до неї не збирався, думаю, зайве - не минуло й чотирьох років, як легким розчерком пера Куліченко відправив у небуття архітектурну пам'ятку міста - магазин "Дитячий світ", а разом із ним готель "Центральний". Тоді обуренню мешканців не було межі - і що? Бетонне одоробало на місці відомих з дитинства будівель, що створювали обличчя міста от-от відкриє свої двері. Цього ж разу все було зроблено без галасу - металева огорожа з'явилася протягом доби, а за тиждень все начиння головного фонтану міста вже порізане на брухт і вивезене.

Журналісти "Комсомольської правди", які проводили розслідування причин втрати Дніпропетровськом колись головної окраси центру, з'ясували, що, як і з "Дитячим світом", долю пам'ятки вирішили власники ВАТ ПФГ "Спарта" Олег Левін та Геннадій Аксельрод. Бізнесмени, яких нібито намагалися чи то залякати, чи то висадити у повітря півроку тому, якимось дивним чином отримали у розпорядження не тільки землю під будівлею, а й площу - майже до самого ЦУМу.

На території, вивільненій від фонтану, який загрожував розмиттям фундаменту новобудови торговельно-розважального комплексу "Пассаж", ділки мають намір побудувати двоярусну французьку карусель, на якій, звісно, за великі гроші, кататимуть дніпрян та гостей міста.

Нагадаємо, що випадок з фонтаном - не перший. Менше року тому Іван Куліченко через свою прес-службу рекламував як "досягнення міської влади" будівництво приватного готелю "Аксельхофф", власником якого є ... Геннадій Аксельрод.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...