App Store Google Play

Влада Дніпропетровщини сіятиме гречку в кредит

29.04.2011 13:56

На проведення весняних польових робіт сільськогосподарським підприємствам Дніпропетровської області не вистачає більше 200 млн грн. Ці гроші обласна влада планує одержати за рахунок кредитів комерційних банків.

У період весняної посівної в Дніпропетровській області планується провести сільськогосподарські роботи більш ніж на 1,5 млн. га. З них 1,2 млн. га буде засіяно зерновою групою, 509 тис. га - технічними культурами, ще на 416 тис. га будуть проводиться роботи зі збереження озимих культур.

На проведення всіх цих робіт Дніпропетровському регіону необхідно 1,5 млрд. грн. Обласний бюджет для цих цілей виділяє 1,241 млрд. грн, решту грошей залучать за рахунок банківських кредитів.

«Ми розуміємо, що від якісно проведених весняних-польових робіт залежить наступний урожай, - говорить Вадим Удовицький, виконуючий обов'язки начальника головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації. - Ми провели науково-практичні конференції, і для посівної нам потрібні гроші. Ми братимемо кредити у комерційних банків на суму 259 млн. грн. Відповідні наради уже проведені».

На сьогоднішній день Дніпропетровщина вже взяла кредит на потреби сільського господарства в розмірі 413 млн. грн, і оформлення нових кредитів триває. Повертати кредитні кошти обласна влада планує за рахунок реалізації сільгосппродукції.

Крім планових робіт, за рахунок залучених коштів будуть збільшені площі, що засівають гречкою - таке рішення було прийняте у зв'язку з цьогорічним браком гречки та підвищенням ціни на неї.

«Потреба Дніпропетровської області в гречці - 6700 тонн - заявив Вадим Удовицький, - Цього року буде засіяно 12 тис. га, це в чотири рази більше, ніж торік. Врожай з цієї площі повною мірою повинен забезпечити мешканців області гречкою».

 finzah.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...