App Store Google Play

Черговий Еліта-центр. Цього разу - в Дніпропетровську

28.04.2011 11:29
 

Гучний скандал у Дніпропетровську. Люди, які вклали гроші у зведення багатоповерхівки, залишилися ні з чим. Забудовник, якому люди заплатили від 200 до 800 тисяч гривень за квартиру, виявляється, не мав проектної документації та необхідних дозволів. Зараз директор фірми у СІЗО. А ошукані штурмують суди.

Близько 20 мільйонів гривень вклали мешканці міста у будівництво багатоповерхівки. Проте власниками квартир вони так і не стали. Роботи заморожені, суди тривають. 

Олександр Чернорот заплатив за нову квартиру 760 тисяч гривень, проте свого житла досі не має. Змушений із родиною його винаймати. Два роки тому, коли оформлював контракт на інвестування, його запевняли - будівництво цілком законне.

- Я зустрічався і розмовляв з керівництвом цієї фірми. Вони показували мені документи. У цього забудовника були документи на право власності на цей недобуд, вони мали надбудувати над ним будівлю, - говорить чоловік.

Олександр разом із майбутніми сусідами заїжджали на будівництво та раділи швидким темпам зведення дому. Щомісяця споруда ставала вищою на поверх. Аж раптом забудовник та підрядник розірвали угоди. Тоді люди і дізналися, що їх обдурили.

Як говорить адвокат постраждалих Андрій Санжара, будинок є. Виявляється, що люди інвестували в незаконне, самовільне будівництво та ще й на чужій ділянці. Компанії розбігаються, а люди залишаються і без грошей, і без квартир.

Адвокат забудовника Владислав Андрущенко каже, що узаконити будинок збиралися, але по завершенню робіт. Виправдовує свого підзахисного він тим, що "тоді в усій країні був такий бум: спочатку починали будівництво, а  вже потім отримували документи". Хоча це й не зовсім законно, але, як стверджує адвокат,  більшість новобудов у місті були зведені саме у такий спосіб.

Директор компанії "Домобуд", яка збирала гроші у людей, нині під вартою. Проти нього порушена кримінальна справа за кількома статтями

Володимир Тимошенко, слідчий Красногвардійської районної прокуратури Дніпропетровська, говорить, що підозрюваному інкримінують перевищення службових повноважень, що спричинило важкі наслідки, шахрайство. Крім того, встановлено факти подвійного продажу деяких квартир. 

Обдурені мешканці розуміють - назад свої гроші можуть не отримати. Тому вимагають, щоби суд передав їм право власності на недобудований дім. 

http://5.ua/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...