App Store Google Play

У Дніпропетровську міліція не пустила активістів Фронту змін на мітинг

27.04.2011 15:31
Партія Фронт змін заявляє, що міліція не пустила їхніх активістів до Севастополя на акцію протесту проти ратифікації Харківських угод.

Так, у Фронті змін заявили, що міліція не випустила з Миколаєва та Дніпропетровська членів та активістів партії, які намагалися потрапити на мітинг у Севастополі, присвяченому річниці підписання Харківських угод.

У Дніпропетровську представники партії заздалегідь домовилися з перевізником, орендували автобус, однак відповідні органи не видали йому "шляхового листа", посилаючись на несправність транспортного засобу, зазначили в ФЗ.

Дніпропетровський Фронт змін домовився з іншим перевізником. "Однак за кілька годин до виїзду на акцію у нього раптово виникли проблеми з двигуном - автомобіль перестав заводитися, принаймні, так повідомив водій. Третя спроба виїхати з Дніпропетровська виявилася також марною. Цього разу представники партії орендували мікроавтобуси. Однак на під'їзді до місця збору їх зупинили представники ДАІ, які тривалий час "патрулювали" прилеглий квартал. Після нетривалої розмови з правоохоронцями водій підійшов до організаторів поїздки і сказав, що не поїде до Севастополя. Він пояснив, що йому погрожували проблемами у разі, якщо він погодиться і все ж повезе людей на мітинг ", - сказано в повідомленні партії.

Організатори поїздки знайшли ще одного перевізника. Однак за годину до виїзду він перетелефонував і повідомив, що буквально на виїзді з гаража його зупинили і запропонували два варіанти: або він з гаража не виїжджає, або відразу їде на штрафмайданчик, заявили у Фронті змін.

Учасники мітингу з Миколаєва змушені добиратися до Севастополя власними легковими автомобілями. Зараз вони разом з іншими учасниками мітингу з різних міст стоять на під'їзді до Севастополя. За їхніми словами, представники ДАІ переписують номери всіх автобусів і легковиків.

Нагадаємо, сьогодні, 27 квітня, в річницю ратифікації Харківських угод в Україні заплановані акції протесту у зв'язку з річницею ратифікації Верховною Радою Харківських угод між Україною і Росією, що продовжують термін базування ЧФ в Криму.

За матеріалами видання "Кореспондент"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...