App Store Google Play

Олійник визнав голосування за Харківські угоди своєю помилкою – офіційно

27.04.2011 17:20
Народний депутат Святослав Олійник вважає своєю помилкою голосування за затвердження Харківських угод у Верховній Раді рік тому.

Про це він заявив у коментарі УНІАН.

«Я вважаю своєю помилкою підтримку в парламенті харківських угод» - заявив Олійник.

«Треба навчитися визнавати помилки. Свого часу я свідомо віддав свій голос за ратифікацію харківських угод, щиро повіривши, що це призведе до зниження ціни на газ для України - це повинно було б зробити українську економіку конкурентоспроможною. На жаль, у результаті ціна на газ не зменшилася, а вітчизняна економіка входить у ще глибшу кризу» - констатував він.

«Рік тому ще не було настільки очевидним те, що майже всі благі наміри та гарні декларації нинішньої влади врешті закінчуються протилежним результатом», - підкреслив нардеп.

Він також додав, що історія з Харківськими угодами і ціною на газ означає, що Україна так і не стала суб'єктом міжнародних відносин, а українська влада вкотре продемонструвала свою нездатність діяти у інтересах країни.

Як відомо, Харківські угоди  були підписані 21 квітня 2010 року президентом України Віктором Януковичем та його російським колегою Дмитром Медведєвим. Згідно з документом, перебування Чорноморського флоту Росії на севастопольській базі продовжено на 25 років.

Крім того, в ході переговорів президенти домовилися про зниження ціни на імпорт газу на 30% від вартості, яка щоквартально розраховується за формулою, закріпленою в контракті на постачання газу між російським «Газпромом» та Національною акціонерною компанією «Нафтогаз Україна». Зараз ціна на російський газ для України становить 334 долари за тисячу кубометрів.

Зазначимо також, що під час візиту прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна до Києва 12 квітня український прем'єр Микола Азаров заявив, що справедлива ціна на російський газ для України складає близько 200 долари за тисячу кубометрів. Проте вже 13 квітня прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив, що Росія не домовлялася з Україною про перегляд принципів ціноутворення на газ.

Нагадаємо, що згідно з Меморандумом української влади до Міжнародного валютного фонду, НКРЕ підвищить ціни на природний газ для населення в цілому на 30% до липня 2011 року.

Нагадаємо, що менше року тому в ексклюзивному інтерв'ю нашому сайту Святослав Васильович наполягав на стратегічній користі пакту Януковича-Медведєва та пояснював вигоди від свого голосування для простих селян з Синельниківського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...