App Store Google Play

Будівельна афера у Дніпропетровську

27.04.2011 13:23
Гучний скандал у Дніпропетровську. Люди, які вклали гроші у зведення багатоповерхівки, залишилися ні з чим. Забудовник, якому люди заплатили від 200 до 800 тисяч гривень за квартиру, виявляється, не мав проектної документації та необхідних дозволів. Зараз директор фірми у СІЗО. А ошукані штурмують суди.   

Близько 20 мільйонів гривень вклали мешканці міста у будівництво багатоповерхівки. Проте власниками квартир вони так і не стали. Роботи заморожені, суди тривають.

Олександр Чернорот заплатив за нову квартиру 760 тисяч гривень, проте свого житла досі не має. Змушений із родиною його винаймати. Два роки тому, коли оформлював контракт на інвестування, його запевняли - будівництво цілком законне.

- Я зустірчався і розмовляв з керівництвом цієї фірми. Вони показували мені документи. У цього забудовника були документи на право власності на цей недобуд, вони мали надбудувати над ним будівлю, - говорить чоловік.

Олександр разом із майбутніми сусідами заїжджали на будівництво та раділи швидким темпам зведення дому. Щомісяця споруда ставала вищою на поверх. Аж раптом забудовник та підрядник розірвали угоди. Тоді люди і дізналися, що їх обдурили.

Як говорить адвокат постраждалих Андрій Санжара, будинок є. Виявляється, що люди інвестували в незаконне, самовільне будівництво та зе й на чужій ділянці. Компанії розбігаються, а люди залишаються ьбез грошей і без квартир.

Адвокат забудовника Владислав Андрущенко каже, що узаконити будинок збиралися, але по завершенню робіт.

- Тоді в усій країні був такий бум: спочатку починали будівництво,а  вже потім отримували документи. Хоча це не зовсім вірно, однак більшість будівель у місьі були зведені саме у такий спосіб.

Директор компанії "Домобуд", яка збирала гроші у людей, нині під вартою. Проти нього порушена кримінальна справа за кількома статтями.

Володимир Тимошенко, слідчий Красногвардійської районної прокуратури Дніпропетровська, говорить:

- ...це перевищення службових повноважень, що спричинило важкі наслідки, щахрайство. Крім того, встановлно факти подвійного продажу деяких квартир. 

Обдурені мешканці розуміють - назад свої гроші можуть не отримати. Тому вимагають, щоби суд передав їм право власності на недобудований дім.

5 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...