App Store Google Play

Адвокати “тризубівців”: цивільний позов КПУ не відповідає вимогам закону

27.04.2011 15:05
27 квітня відбулося чергове засідання у справі по спилу голови погруддю Сталіна в Запоріжжі. Більше половини зали суду заполонили вільні слухачі - симпатики компартії. Через значну їхню кількість місць у залі не вистачило деяким журналістам і батькам обвинувачених.

Увага комуністів до сьогоднішнього засідання була обумовлена тим, що в суді зачитувався цивільний позов КПУ, яким вимагається стягнути 374 483 гривні матеріальної і 62 тисячі гривень моральної шкоди. Представник від КПУ Віктор Бєліков також попросив долучити до матеріалів справи низку документів щодо встановлення погруддя, експертний висновок по нанесених збитках, бухгалтерські документи.

Головний комуніст Запоріжжя народний депутат Олексій Бабурін не був присутній на засіданні і не давав показань. Хоча раніше обіцяв журналістам, що дасть всі необхідні роз'яснення по справі у суді.

Адвокати обвинувачених "тризубівців" відзначають, що в цивільному позові не вказано відповідача, не міститься уточнення, яких саме подій стосується заява - спилу голови чи вибуху, яким було знищено фігуру Сталіна і до якого обвинувачені "тризубівці" не мають відношення.

"Позов поданий абстрактно. Цивільний позивач не вказує, до кого конкретно він висуває позовні вимоги. З того, що ми встигли подивитися, там бухгалтерських розрахунків як таких немає. Нема ніяких підтверджень навіть по тих сумах, про які вони говорять - ні по виготовленню, ні по встановленню. Якби це був звичайний розгляд цивільної справи, то жоден суд України не взяв би такої позовної заяви до розгляду. Вона не відповідає елементарним вимогам цивільно-процесуального законодавства", - вважає адвокат Олексія Зануди Володимир Санжаревський.

Суддя Віктор Татарінов долучив до матеріалів справи додатки до позовної заяви, представлені комуністами. На прохання адвокатів засідання перенесено, щоби обвинувачені і захисники мали змогу ознайомитися із усіма документами. Наступне слухання відбудеться 24 травня о 10:00.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...