App Store Google Play

РозУМні депутати поїдуть набиратись досвіду до Вінниці

20.04.2011 11:29
Депутати Дніпропетровської міської ради від «України Майбутнього» поїдуть до  Вінниці переймати позитивний досвід роботи місцевої влади.

Про це заявив народний депутат України, лідер партії «Україна Майбутнього» Святослав Олійник під час прес-конференції у Вінниці.

«Ми приїхали у Вінницю, щоб подивитися і вивчити цікаві дорбки в сфері місцевого самоврядування. Часто намагаються переймати досвід Німеччини, Франції, Європи, але я думаю, що в Україні можна подивитися, як організована робота міської влади Вінниці. Депутати Дніпропетровської міської ради від «України Майбутнього» приїдуть у вінницький муніципалітет переймати той досвід управління містом, який сьогодні набуто у Вінниці», - сказав Олійник.

«Сьогодні навіть поверхневе ознайомлення з тим, як працює міська влада, дозволяє нам сказати, що такий досвід Україні потрібен і він має право на те, щоб бути розповсюдженим на інші міста та області», - переконаний лідер партії «Україна Майбутнього».

Дніпропетровських депутатів від УМ цікавить досвід винничан у боротьбі з корупцією, як, наприклад, «Прозорий офіс» Вінницької міської ради та місцеве БТІ, завдяки яким максимально ліквідовані передумови для виникнення корупції. Крім того, в цьому місті чиновники, які брали участь у корупційних схемах, були звільнені.

Олійник додатково відзначив, що у Вінниці його вразила міська програма «Муніципальний університет», що спрямована на навчання виконавчого апарату міської ради.

«Це те, із чого й ми вирішили почати - навчання чиновників, які хочуть працювати на службі в місцевому самоврядуванні, на державній службі. На жаль, у нас в цьому є суттєвий пробіл», - сказав народний депутат.

Також Дніпропетровськ зацікавило реформування житлово-комунального господарства міста, заходи місцевої влади по стимулюванню інвестицій, інновації в роботі місцевих рад; інформація про контакти з міжнародними організаціями, а також рішення транспортної проблеми у Вінниці.

«Мені дуже сподобалося, що Вінниця діє, існує та живе за стратегією розвитку. Це одне з тих небагатьох українських міст, що мають логічну стратегію розвитку. Ми обов'язково перейматимемо цей досвід», - сказав політик.

Цікавий факт: майже рік тому, в березні, муніципалітет Цюріха (Швейцарія) подарував Вінницькому трамвайно-тролейбусному управлінню 58 б/в трамваїв.

Витрати по транспортуванню взяла на себе швейцарська сторона. Вона також надала запчастини та комплектуючі до вагонів на суму 10 млн. грн. Вагони трамваїв обладнані кондиціонерами.

В нашому місті, традиційно, все інакше: з початку 2011 року Дніпропетровська міська рада придбала для комунального підприємства «Дніпропетровський електротранспорт» 48 трамвайних вагонів чеського виробництва, які раніше експлуатувалися в Німеччині. Для закупівлі вагонів були залучені кредитні кошти в розмірі 17 млн. грн.  Прокуратура Дніпропетровської області встановила факт порушення в закупівлі цих  трамваїв.

Водночас, міський гоова Іван Куліченко наполягає на чесності та прозорості "трамвайної справи" і переконаний, що місто лише виграло від придбання вагонів, а ті, хто говорить інакше - мають вибачитись перед керівництвом Дніпропетровська.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...