App Store Google Play

Запорізьку прокуратуру змусили перевірити законність Сталіна

19.04.2011 17:52
Прокурор Жовтневого району м. Запоріжжя Васюк О.Г. скасував постанову слідчого Жовтневого райвідлу міліції Андрія Мінаєва про відмову в порушенні кримінальної справи проти посадовців Запорізького обкому КПУ з приводу встановлення погруддя Сталіна. Про це стало відомо в ході сьогоднішнього судового розгляду за заявою адвоката Володимира Прудовського.

Розгляд заяви мав відбутися 7 квітня цього року. Адвокат вимагав у суду скасувати постанову слідчого як незаконну. Але слухання було перенесено через те, що прокуратура попри рішення судді Жовтневого райсуду Віктора Татарінова не підготувала відповідні матеріали. Наступного дня - 8 квітня - прокурор сам визнав постанову слідчого Мінаєва недійсною.

Адвокат Володимир Прудовський, який захищає «тризубівця» Анатолія Онуфрійчука, обвинуваченого у «пошкодженні майна в особливо великих розмірах» за участь в обезголовленні силумінового Сталіна, зауважив, що постанова А.Мінаєва про відмову притягати до відповідальності запорізьких комуністів підписана ще 24 лютого цього року, і цей документ містився у матеріалах справи проти сікачів голови Сталіна.

«Прокурор до 4 березня вивчав матеріали справи і мав бачити цю незаконну постанову. Але аж до 8 квітня він не приймав рішення про її скасування. На мою думку, це свідчить або про халатність, або про упередженість прокуратури по відношенню до незаконних дій комуністів», - заявив Володимир Прудовський.

Своєю постановою прокурор Жовтневого району зобов'язав прокуратуру провести додаткову перевірку, в ході якої зокрема долучити дозвільну документацію на встановлення пам'ятника, опитати інспектора Держінспекції архітектурно-будівельного контролю, який визнав Сталіна самовільно встановленим. Як відомо, відповідні документи оприлюднило ІА «Поряд з вами» (стор.1стор.2).

Згідно ст.97 кримінально-процесуального кодексу перевірка має бути проведена протягом 10 днів - тобто до 18 квітня. Адвокат Володимир Прудовський зазначив, що про проведення перевірки за його заявою його досі не поінформували.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...