App Store Google Play

Органною залою Дніпропетровська зайнялося Міністерство культури

18.04.2011 11:46
Міністерство культури зайнялося питанням передачі пам'ятника архітектури Брянський (Миколаївський) храм (Будинок органної та камерної музики) у Дніпропетровську у власність УПЦ Московського патріархату.

Про це йдеться в офіційній відповіді відомства на запит народного депутата Святослава Олійника, повідомляє прес-служба політика.

Зокрема, відповідно до документа, Міністерство направило відповідні інформаційні запити до Управління культури Дніпропетровської ОДА, а також до обласної ради.

У своєму запиті Олійник посилався на статтю 5 Закону України «Про охорону культурної спадщини», у якій зазначено, що відчуження або передача пам'ятників національного значення здійснюється лише після узгодження з Міністерством культури.

Передача Будинку органної та камерної музики УПЦ МП була здійснена на підставі мирової угоди між представниками релігійної громади та облради.

Нагадаємо, що раніше Олійник виступив з різкою критикою дій московського патріархату і влади в питанні передачі Будинку органної та камерної музики, фактично збвинувативши церкву в культурній інквізиції та рейдерстві.

У свою чергу, заступник голови Верховної Ради Микола Томенко звернувся до прем'єр-міністра Миколи Азарова із проханням розібратися в ситуації.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...