App Store Google Play

На Дніпропетровщині регіонал ділить держземлі від імені губернатора

18.04.2011 11:46
На Дніпропетровщині депутат обласної ради Олександр Ніколаєв, посилаючись нібито на підтримку губернатора Олександра Вілкула, ініціює розпаювання засіяних і високоврожайних державних земель.

Як повідомили From-ua жителі селища Шевченкове (Дніпропетровський район області), "депутат запросив увесь район на зустріч, поцікавився найбільш актуальними проблемами району і запропонував їм розпаювати наявні в районі більше 12 га державної землі агрофірми "Наукова".

За словами учасників зборів, депутат від імені обласної влади заявив, що не варто розраховувати і чекати вирішення наявних в районі проблем - від ціни на молоко до асфальтування доріг - потрібно отримати додаткову землю для обробки, заробляти на ній і самим вирішувати усі питання. "Сьогодні і губернатор області Олександр Вілкул, і голова облради Євген Удод підтримують вас, і як ніхто інший хочуть, щоб район жив ще краще", - заявив Ніколаєв.

Тепер четверо мешканців селища Шевченкове Дніпропетровського району, які минулого року за зловживання спиртним і погані виробничі показники були звільнені з успішної державної агрофірми "Наукова", спільно з помічником депутата облради готують звернення на адресу Президента з проханням розпаювати між ними державну землю найбільшого агропідприємства району.

У свою чергу керівництво державної агрофірми офіційно звернулося до жителів району з проханням в розпал посівної не піддаватися на провокації: "Замість неконструктивних очікувань отримати додаткові земельні ділянки нам необхідно продовжити весняно-літні аграрні роботи. Саме від їх якості не лише залежить врожайність зерна і формування державних резервів, але і підвищення добробуту наших сімей".

Агрофірма "Наукова" з 2004 р. показує 1, 2 місця серед інших аграрних підприємств регіону, у 2010 підприємство отримало нагороду "Жнива 2010".

Як повідомили в Дніпропетровській облраді, ініціатор розділу державних земель Олександр Ніколаєв є депутатом від Партії Регіонів і офіційно обіймає посаду комерційного директора аграрного підприємства "Чумаки" (підприємство так само знаходиться в Дніпропетровському районі, недалеко від агрофірми "Наукова").

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...