App Store Google Play

На Дніпропетровщині регіонал ділить держземлі від імені губернатора

18.04.2011 11:46
На Дніпропетровщині депутат обласної ради Олександр Ніколаєв, посилаючись нібито на підтримку губернатора Олександра Вілкула, ініціює розпаювання засіяних і високоврожайних державних земель.

Як повідомили From-ua жителі селища Шевченкове (Дніпропетровський район області), "депутат запросив увесь район на зустріч, поцікавився найбільш актуальними проблемами району і запропонував їм розпаювати наявні в районі більше 12 га державної землі агрофірми "Наукова".

За словами учасників зборів, депутат від імені обласної влади заявив, що не варто розраховувати і чекати вирішення наявних в районі проблем - від ціни на молоко до асфальтування доріг - потрібно отримати додаткову землю для обробки, заробляти на ній і самим вирішувати усі питання. "Сьогодні і губернатор області Олександр Вілкул, і голова облради Євген Удод підтримують вас, і як ніхто інший хочуть, щоб район жив ще краще", - заявив Ніколаєв.

Тепер четверо мешканців селища Шевченкове Дніпропетровського району, які минулого року за зловживання спиртним і погані виробничі показники були звільнені з успішної державної агрофірми "Наукова", спільно з помічником депутата облради готують звернення на адресу Президента з проханням розпаювати між ними державну землю найбільшого агропідприємства району.

У свою чергу керівництво державної агрофірми офіційно звернулося до жителів району з проханням в розпал посівної не піддаватися на провокації: "Замість неконструктивних очікувань отримати додаткові земельні ділянки нам необхідно продовжити весняно-літні аграрні роботи. Саме від їх якості не лише залежить врожайність зерна і формування державних резервів, але і підвищення добробуту наших сімей".

Агрофірма "Наукова" з 2004 р. показує 1, 2 місця серед інших аграрних підприємств регіону, у 2010 підприємство отримало нагороду "Жнива 2010".

Як повідомили в Дніпропетровській облраді, ініціатор розділу державних земель Олександр Ніколаєв є депутатом від Партії Регіонів і офіційно обіймає посаду комерційного директора аграрного підприємства "Чумаки" (підприємство так само знаходиться в Дніпропетровському районі, недалеко від агрофірми "Наукова").

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...