App Store Google Play

Дніпропетровська «Студентська Свобода» вимагає відставки Табачника

17.04.2011 22:48
15 квітня 2011 року активісти Дніпропетровської обласної Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська Свобода» провела акцію протесту за відставку міністра освіти Дмитра Табачника і поліпшення умов студентського життя.

Молоді активісти Дніпропетровської "Студентської Свободи" провели акцію "Купуй у Табачника диплом". У театралізованій формі було продемонстровано реальну сутність політики українофоба і корупціонера Дмитра Табачника. Псевдо-Табачник продавав за «валюту» усім перехожим дипломи про вищу освіту, тим часом свободівці "скинулися" йому на пенсію. У результаті акції було зібрано 5 гривень 58 копійок на пенсію псевдоміністру.

Під час проведення акції активісти "Студентської Свободи" вигукували гасла: "Табачника - геть!", "Ні корупції в освіті!", "Знання не табак - Табачник не міністр!", "Побачив Табачника - дай йому підсрачника!", "Купуєш диплом - продаєш Україну!" «Дави Табачника Хама, як Поганого таракана». Учасники акції тримали в руках плакати із вимогами: морального відшкодування за невчасну виплату стипендій; відшкодування фінансових витрат внаслідок зміни в правилах вступу до ВНЗ; морального та матеріального відшкодування за переписування історії України і її об'єднання з історією Росії; відмови від скорочення державного замовлення на 42%; відповідальності за розвиток корупції в університетах країни; піти у відставку, так як українофобам не місце на державній службі. Крім того, до свободівців приєднались і січеславські школярі, вони розгорнули свій плакат "Геть Сабачніка! Геть українофоба!" і закликали перехожих не бути байдужими!

Прокоментував акцію голова Дніпропетровської "Студентської Свободи" Денис Ковальов: "Метою нашої акції є активізація студентів в боротьбі за відставку українофоба Табачника, який сьогодні є символом антиукраїнської основи теперішньої влади. Сьогодні студентство стоїть на колінах з простягнутою рукою і жалібно просить не зменшувати стипендії. Тим часом як псевдоміністр, закриває нестачу у державному бюджеті саме коштом студентів.

Крім того, в нашому місті показовим є те, що студентів утискають і через свої націоналістичні переконання у вищих навчальних закладах. Ректори дніпропетровських вишів реально демонструють свою українофобію переведенням більш ніж 60% навчальних дисциплін на "русскій язик". Про стан університетських гуртожитків годі й казати: гаряча вода лише одну годину на добу, постійні перебої з електроенергією, а ціна за проживання дорівнює трьом стипендіям. Де ж справедливість?

Тому, сьогодні ми продемонстрували справжню сутність політики Табачніка: переписування історії, руйнування системи зовнішнього незалежного оцінювання, корупція в освіті, скорочення бюджетних місць, зневага до національних традицій, зменшення стипендій. Усі перераховані кроки одіозного міністра мають ще більше об'єднати українських студентів в боротьбі за свої права. Українську освіту має очолювати не тільки українець за походженням, але і за духом".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...