App Store Google Play

Обвинувачення запорізького студента у справі Сталіна розсипається в суді

14.04.2011 13:46
14 квітня відбувається розгляд по суті справи по обвинуваченню дев'ятьох патріотів у пошкодженні погруддя Сталіна. На даний момент відбувається опитування всіх підсудних. Свої показання вже дали Роман Хмара і Едуард Андрющенко.

Згідно з цими показаннями, Едуард Андрющенко не знав, що готується акція, а відповідно - не є співучасником інкримінованого злочину. За словами Романа Хмари, Андрющенко дізнався про акцію вже постфактум.

На питання адвоката про реакцію Андрющенка на цю новину, Роман Хмара відповів: «Він був у захваті!» Далі Роман уточнив, що Едуард був приємно здивований, тобто раніше не знав про плановані дії.

Стаття 27 Кримінального кодексу України зазначає, що співучасником не є особа, яка завідомо не знала про підготовку злочину.

Прокурор А.Кметь наголошував, що у свідченнях Андрющенка на суді є розбіжності із його свідченнями під час допиту, і вимусив суддю зачитати протоколи допиту. Судячи з протоколів, Едуард і під час допитів свідчив, що йому не було відомо, з якою метою "тризубівці" прибули до Запоріжжя.

Якщо прокуратура не зможе переконати суд у зворотному, тоді стане очевидним, що Андрющенка незаконно тримали в СІЗО майже три місяці. Тоді мають понести покарання особи, причетні до позбавлення запорізького студента волі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...