App Store Google Play

Обвинувачення запорізького студента у справі Сталіна розсипається в суді

14.04.2011 13:46
14 квітня відбувається розгляд по суті справи по обвинуваченню дев'ятьох патріотів у пошкодженні погруддя Сталіна. На даний момент відбувається опитування всіх підсудних. Свої показання вже дали Роман Хмара і Едуард Андрющенко.

Згідно з цими показаннями, Едуард Андрющенко не знав, що готується акція, а відповідно - не є співучасником інкримінованого злочину. За словами Романа Хмари, Андрющенко дізнався про акцію вже постфактум.

На питання адвоката про реакцію Андрющенка на цю новину, Роман Хмара відповів: «Він був у захваті!» Далі Роман уточнив, що Едуард був приємно здивований, тобто раніше не знав про плановані дії.

Стаття 27 Кримінального кодексу України зазначає, що співучасником не є особа, яка завідомо не знала про підготовку злочину.

Прокурор А.Кметь наголошував, що у свідченнях Андрющенка на суді є розбіжності із його свідченнями під час допиту, і вимусив суддю зачитати протоколи допиту. Судячи з протоколів, Едуард і під час допитів свідчив, що йому не було відомо, з якою метою "тризубівці" прибули до Запоріжжя.

Якщо прокуратура не зможе переконати суд у зворотному, тоді стане очевидним, що Андрющенка незаконно тримали в СІЗО майже три місяці. Тоді мають понести покарання особи, причетні до позбавлення запорізького студента волі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...