App Store Google Play

Дніпропетровські легкоатлети скаржаться на погані умови для тренувань

14.04.2011 17:31
Стадіон місцевого інституту фізкультури - єдина база для майже сотні членів національної збірної. Чемпіонка України з легкої атлетики Ірина Головченко вважає стадіон у Дніпропетровську одним з найгірших в країні.

"Доріжка, дуже не якісне у нас покриття, навіть якщо порівняти з нашими містами в Україні, то Донецьк, Ялта - дуже хороші стадіони, сучасні. У нас цього немає. Тренуватися не можливо, скажімо так", - каже чемпіонка.

"Ось бачите яка велика яма. Я роблю крок і провалююся. А спортсмен на великій швидкості може травмувати ногу", - розповідає віце-президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області Олег Зайченко.

Замість рівного покриття ями та горби, арматура замінює спортінвентар. З ранньої весни і до пізньої осені найкращі спортсмени Дніпропетровська тренуються під відкритим небом.

"Доводитися повністю переодягатися і взимку, і влітку на вулиці, тому що роздягальні немає. І холодно дуже", - каже учень вищого Дніпропетровського училища фізкультури Андрій Колдов.

Не всі спортсмени витримують таке вимушене загартовування. Протягом минулого року місто залишили 15 чемпіонів України та області.

"Де нормально до легкої атлетики відноситься адміністрація міст - це Донецьк, Київ, а у нас тут виїжджають. Виїжджають, на жаль, багато людей талановитих, людей які подають надію. Фінансової підтримки фактично ніякої, тренуємося на ентузіазмі", - каже заслужений тренер України з легкої атлетики Євген Пташников.

Влада обіцяє створити легкоатлетичний центр на базі стадіону "Трудові резерви", який днями перейшов з державної власності до обласної.

"Після оформлення відповідних документів будуть зроблені реальні кроки по розвитку інфраструктури цього стадіону і там планується створення легкоатлетичного центру для занять легкою атлетикою: а саме - укладання спеціалізованого синтетичного покриття на стадіоні "Трудові резерви", - каже начальник Управління фізкультури дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

За попередніми підрахунками реконструкція об'єкту коштуватиме 8 мільйонів гривень. А поки тренерам влада радить шукати спонсорів, які створять хороші умови для тренувань спортсменів.

24 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...