App Store Google Play

Дніпропетровські легкоатлети скаржаться на погані умови для тренувань

14.04.2011 17:31
Стадіон місцевого інституту фізкультури - єдина база для майже сотні членів національної збірної. Чемпіонка України з легкої атлетики Ірина Головченко вважає стадіон у Дніпропетровську одним з найгірших в країні.

"Доріжка, дуже не якісне у нас покриття, навіть якщо порівняти з нашими містами в Україні, то Донецьк, Ялта - дуже хороші стадіони, сучасні. У нас цього немає. Тренуватися не можливо, скажімо так", - каже чемпіонка.

"Ось бачите яка велика яма. Я роблю крок і провалююся. А спортсмен на великій швидкості може травмувати ногу", - розповідає віце-президент Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області Олег Зайченко.

Замість рівного покриття ями та горби, арматура замінює спортінвентар. З ранньої весни і до пізньої осені найкращі спортсмени Дніпропетровська тренуються під відкритим небом.

"Доводитися повністю переодягатися і взимку, і влітку на вулиці, тому що роздягальні немає. І холодно дуже", - каже учень вищого Дніпропетровського училища фізкультури Андрій Колдов.

Не всі спортсмени витримують таке вимушене загартовування. Протягом минулого року місто залишили 15 чемпіонів України та області.

"Де нормально до легкої атлетики відноситься адміністрація міст - це Донецьк, Київ, а у нас тут виїжджають. Виїжджають, на жаль, багато людей талановитих, людей які подають надію. Фінансової підтримки фактично ніякої, тренуємося на ентузіазмі", - каже заслужений тренер України з легкої атлетики Євген Пташников.

Влада обіцяє створити легкоатлетичний центр на базі стадіону "Трудові резерви", який днями перейшов з державної власності до обласної.

"Після оформлення відповідних документів будуть зроблені реальні кроки по розвитку інфраструктури цього стадіону і там планується створення легкоатлетичного центру для занять легкою атлетикою: а саме - укладання спеціалізованого синтетичного покриття на стадіоні "Трудові резерви", - каже начальник Управління фізкультури дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

За попередніми підрахунками реконструкція об'єкту коштуватиме 8 мільйонів гривень. А поки тренерам влада радить шукати спонсорів, які створять хороші умови для тренувань спортсменів.

24 канал

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...